Подарунки для дитячого відділення (ВІДЕО).

Напередодні новорічних свят черговий сюрприз чекав на дитяче стаціонарне відділення. В рамках благодійної акції, ініціаторами якої стали учасники громадської організації учасників АТО «Біла стріла» та колектив вищого професійного училища, потреби відділення були забезпечені новими меблями, а саме – новенькими тумбочками. Це другий етап акції, передувала якому допомога з необхідним посудом та електроприладами.

Окрім того, напередодні свят відділення отримало від благодійників і новорічну ялинку. Матеріал для виготовлення меблів був закуплений у компанії «Даск-Центр», який також надав необхідну допомогу з монтажними роботами та перевезенням. А самі тумби були зібрані в столярному цеху новокаховського Вищого професійного училища під особистим наглядом заступника директора з навчально-виховної роботи училища Вячеслава Рєзнікова.

foto 2_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440

foto 6_586x440

Як відмітив В’ячеслав Рєзніков, студенти не лише матимуть можливість здобути та удосконалити свої професійні навички у процесі виробничої практики, а й зроблять добру справу. Говорить В’ячеслав Рєзніков.

Керівник «Білої стріли» Дмитро Марков відзначив, що ідея проведення акції виникла виключно зі щирими намірами. «Ми вкладаємо кошти у майбутнє – у наших дітей», – заявив Марков. До акції долучилася і міська влада (в особі міського голови Володимира Коваленка, депутатського корпусу), членів Громадської ради при виконкомі, директорів шкіл та багатьох інших. «Звичайно, хотілося би більшого. Люди ще не навчилися довіряти таким намірам. І це є проблемою. Але ми будемо продовжувати свою діяльність», – резюмував керівник «Білої стріли».

foto 7_586x440

foto 8_586x440Тож 28 грудня, за кілька днів до Нового року міський голова Володимир Коваленко, актив ГО “Біла стріла» на чолі з Дмитром Марковим, заступник директора вищого професійного училища В’ячеслав Рєзніков разом з учнями побували в дитячому відділенні ЦМЛ. Всі 45 тумбочок підняли на другий поверх відділення. Колектив на чолі зі завідуючою Любов’ю Михайлівною Кафідовою радів такій допомозі. Зізналися, що після першого візиту членів «Білої стріли» не вірили, що така допомога реальна. Але справжні чоловіки дотримали слова.

foto 9_586x440

foto 10_586x440

foto 11_587x440

foto 12_587x440

foto 13_587x440

Міський голова Володимир Коваленко зазначив: «Це мої друзі та однодумці. Спільно ми зробимо ще багато добрих справ, які потрібні нині всім, і в першу чергу дітям». Володимир Коваленко вручив новорічні подарунки всім малюкам, які у ці передсвяткові дні нажаль хворіють і перебувають в лікарні. З рук міського голови діти отримали солодкі подарунки, а також дитячому відділенню Володимир Коваленко передав кілька упаковок з іграшками – коробки пазлів, машинки, та інші дозволені у відділенні іграшки для дівчаток і хлопчиків. Тож нехай ці подарунки додадуть святкового настрою і лікарям, і маленьким пацієнтам та їх батькам і сприяють швидкому одужанню!

foto 14_587x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.