В.о. головного редактора КП «Редакція газети «Нова Каховка» призначено Тамару Путілову.

5 січня на позачерговій сесії Новокаховської міської ради депутати підтримали проект рішення про звільнення головного редактора КП «Редакція газети «Нова Каховка» і призначення в.о. головного редактора комунальної газети. Секретар міської ради Олександр Лук’яненко повідомив: головний редактор газети «Нова Каховка» Євген Павлович Кавун написав заяву про звільнення за станом здоров’я. Олександр Лук’яненко висловив надію, що Є. Кавун залишиться працювати у сфері ЗМІ.

Як пояснив міський голова, тривалий час переконував керівника залишитися на посаді. Однак, зважаючи на його наполегливе прохання, врешті підписав заяву про звільнення. В.Коваленко подякував Є.Кавуну за активну, професійну роботу і регулярне детальне висвітлення діяльності міської ради і виконавчого комітету, всіх сфер життя Нової Каховки. А особливо – за інтернет-газету «НК онлайн», яка нині успішно інформує про щоденне життя міста, області  і України. Та побажав Євгену Павловичу міцного здоров’я та подальших успіхів у сфері ЗМІ.

Наступним рішенням сесії депутати Новокаховської міської ради поклали виконання обов’язків  головного редактора газети «Нова Каховка» на Тамару Михайлівну Путілову – досвідченого журналіста, заступника головного редактора. Як пояснив Олександр Лук’яненко, КП «Редакція газети «Нова Каховка» не може залишитися без керівника – необхідно надалі вирішувати фінансові і видавничі питання, продовжувати випускати газету та займатися процесом роздержавлення, як цього вимагає закон. Як відомо, друковані ЗМІ мають завершити процес роздержавлення у 2018 році. Говорить Олександр Лук’яненко.

Від редакції міського радіо хочемо подякувати Євгену Павловичу Кавуну за творчу співпрацю, мудрі поради, активну редакторську позицію, сподіваємось на подальшу спільну роботу в сфері ЗМІ. Бажаємо міцного здоров’я і нових творчих знахідок. А новопризначеному в.о. головного редактора Тамарі Путіловій – успіхів на новій посаді, і зберегти газету як засіб надання читачам достовірної, оперативної, актуальної інформації.

foto 2_586x440 (1)Життя вносить свої корективи, реформи і нововведення не обходять стороною і ЗМІ.  Та незмінним залишається в усі роки попит читачів, слухачів і глядачів на актуальні, оперативні, та головне –  правдиві новини.  Тож успіхів всім, хто продовжує щоденно працювати в інформаційному полі, пам’ятаючи про відповідальність за кожне написане або сказане слово.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.