Різдвяна казка завітала до стін міського Центру реабілітації дітей з особливими потребами.

Подбали про організацію свята працівники закладу на чолі з директором Оксаною Олексієнко, і звісно ж самі вихованці. Вони на один день перетворилися на героїв всіма відомих та улюблених казок: Червону Шапочку, Сніговика, Буратіно, Мальвіну та багатьох інших.

foto 2_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

Впродовж різдвяного свята діти декламували вірші, проявляли свої акторські здібності, таланти до співу та дружньо спілкувалися. Разом з вихователями малеча кружляла в хороводах та забезпечила собі гарний настрій, який ще яскравішим зробили запрошені гості.

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 7_586x440

foto 8_586x440
Від імені міського голови Володимира Коваленка всіх діточок з Новим Роком та Різдвом Христовим привітав новопризначений заступник мера Віктор Замковий. «Держава через свої підрозділи, в даному випадку через управління соціального захисту турбується про своїх людей і намагається, щоб діти з особливими потребами, були повноправними членами нашого суспільства», – сказав Віктор Замковий. Батькам він подякував за виховання дітей та побажав здоров’я, витримки та терпіння.

foto 9_586x440

Приєдналися до його слів начальник міського управління соціального захисту Олена Стоянчук і депутат новокаховської міськради Наталія Марченко.

З різдвяною промовою до присутніх звернувся  архієпископ Новокаховський та Генічеський Філарет. «Господь на цю землю прийшов до всіх та для кожного», – резюмував різдвяну історію архієпископ. Логічним підсумком свята стало вручення особливим діткам новорічних та різдвяних подарунків.

«Від себе, як від матері, я хочу побажати вам злагоди та затишку у ваших оселях», – завершила свято Наталія Марченко.

foto 11_586x440

foto 12_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.