Американська компанія модернізує українську залізницю, поставивши «Укрзалізниці» 30 локомотивів.

Американська компанія General Electric Transportation модернізує українську залізницю, поставивши «Укрзалізниці» 30 дизельних локомотивів.

Про це стало відомо після зустрічі посла України в США Валерія Чалого з президентом і виконавчим директором американської компанії General Electric Transportation Рафаелем Сантаной, метою якої стало обговорення спільного проекту модернізації української залізниці.

Володимир Гройсман заявив, що в 2018 році буде модернізовано близько 310 вагонів «Укрзалізниці».

«В ході зустрічі посол підкреслив важливість завершення роботи над довгостроковим рамковою угодою між GE Transportation і« Укрзалізницею », що дозволить залучити в Україну локомотивні технології світового рівня», – йдеться в повідомленні на сторінці посольства в Facebook в ніч на вівторок.

Відзначається, що особливу увагу Чалий приділив питанню локалізації виробництва нових локомотивів і модернізації існуючого локомотивного парку на виробничих потужностях України.

«Сторони погодилися, що поставка перших 30 дизельних локомотивів серії Evo буде першим кроком для подальшого партнерства між Україною та компанією General Electric, що включає також співпраця в енергетичній галузі, інфраструктурі і медицині», – додано в повідомленні.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.