Зима взяла Нову Каховку у полон. Всі служби працюють в посиленому режимі.

У Нову Каховку прийшла справжня зима. Настільки справжня, що відсьогодні, 22 січня,  комунальним службам доведеться працювати в посиленому режимі, оперативно долаючи виклики стихії.

Про це йшла мова під час наради у понеділок з керівниками КП та установ.

foto 2_586x440

Нараду провів перший заступник міського голови Л.Чурсинов. Він нагадав – синоптики прогнозують снігову заметіль, посилення вітру, зниження Т повітря. При таких прогнозах особливу увагу слід приділити життєзабезпеченню міста.

Перш за все, забезпечити рух громадського транспорту на всій території Новокаховської міської ради. Л.Чурсинов доручив визначити проблемні ділянки доріг і звернути особливу увагу на їх розчищення і посипання піском.

По-друге, наприкінці робочого дня необхідно забезпечити можливість мешканцям Новокаховської міської ради дістатися додому. А зранку – без перешкод потрапити на роботу. Для цього комунальні служби працюватимуть в посиленому режимі, розчищатимуть дороги від снігу, спеціальна техніка забезпечить посипання піском найбільш проблемних ділянок, буде координуватися рух громадського транспорту.

Л.Чурсинов доручив комунальним службам особливу увагу приділити сільській місцевості – розчищенню доріг, роботі систем теплозабезпечення. А також дав доручення тримати напоготові резервні засоби електропостачання.

Як повідомили керівники КП, вся техніка готова до подолання наслідків стихії. В розпорядженні КП «НК ШЕУ» – грейдер, трактор, а також машина для посипання доріг піском. Погоджено графік черговості розчищення міських вулиць. Як повідомив керівник КП «НК ШЕУ» Анатолій Гуртовий, працівники підприємства забезпечені необхідним одягом, а техніка – пальним.

Про готовність техніки та забезпечення всім необхідним для подолання наслідків стихії повідомили керівники КП «Екосервіс» та КП «Теплові мережі» Василь Нікулін та Ігор Дем’яненко, а також КП «Міський водоканал» і «Основа» Валерій Радованець і Олександр Чечін. Узгоджено спільні дії в складних погодніх умовах з найпотужнішими підприємствами міста.

Леонід Чурсинов також доручив Управлінню з НС і ЦЗН розгорнути пункт обігріву. Він зазначив: хоча Т повітря не досягла тієї позначки, коли це потрібно робити, однак погодні умови змушують розгорнути пункт обігріву, оскільки заметіль та холодний вітер можуть стати небезпечними для мешканців. Тож варто подбати про людей, які в таку погоду опинилися на вулиці. Вони можуть потребувати допомоги. Леонід Чурсинов доручив КП «Теплові мережі» контролювати Т повітря в закладах освіти, утримуючи її на необхідному рівні. А також нагадав про необхідність підприємств та організацій бюджетної сфери своєчасно розрахуватися за використаний природний газ, щоб в подальшому не виникло проблем через борги.

В режимі підвищеної готовності працюють аварійні служби. Нагадаємо, в разі виникнення аварійних ситуацій звертайтеся за наступними телефонами: Управління з НС і ЦЗН – 4-22-48, аварійна служба КП «Міський водоканал» – 4-25-41, аварійна служба РЕМ – 4-25-40.

Як повідомляють синоптики, вже у вівторок, 23 січня, сніг припиниться, але знизиться Т повітря 23 січня до 6 С морозу вночі, 24 січня – до 9 С морозу у нічний час. 25 січня Т повітря вночі сягне 14 С нижче нуля, вітер холодний північний та північно-східний. За прогнозами синоптиків, мінусова Т утримається до 29 січня. Останні дні січня – 30 і 31 січня – стовпчик термометра зупиниться на позначці 0 С вночі і плюс 3-4 С вдень. Тож попереду найбільш холодний тиждень січня. Врахуйте це, одягайтеся тепліше, обов’язково снідайте, щоб добре зігрітися зранку. Виконуйте поради рятувальників та лікарів, і в разі виникнення надзвичайних  ситуацій телефонуйте до аварійних служб.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.