Літературний клуб «Книга на колесах» – у Новій Каховці.

Юні читачі книжок відтепер матимуть ще один майданчик для літературних дискусій. Цьому сприяла перемога Малокаховського НВК (директор – Ірина Шевченко) у конкурсі від Британської ради для молоді «Активні громадяни».

Допомогу в створенні літературного клубу надала Агенція Регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (керівник – Павло Ярмій).

foto 2_586x440

Шляхом організації та проведення тренінгів фасилітаторами (люди, які забезпечують успішну колективну комунікацію) учні навчального закладу гідно представили свою ідею в рамках реалізації мети покращення свого регіону.

На відміну від європейського досвіду, в Україні практика створення літературних клубів не реалізована належним чином. Та й дарма, адже подібні проекти ставлять за мету закликати та об’єднати яскраву та творчу молодь. І досить часто такі клуби стають осередками культурного життя міста.

«Ми не одразу змогли повірити у перемогу. Нас переповнювали емоції, але ми сказалі собі, що потрібно взяти себе в руки та створити достойний проект», – відзначають учасниці літературного клубу «Book on Wheels» («Книга на колесах»).

foto 3_586x440

Перший читацький вечір завзятих школярів відбувся 27 січня у Новій Каховці. В планах у прогресивної молоді – організація літературних вечорів, читацьких конкурсів та літературних дискусій. Але більшість своїх планів активні шанувальники «почитати» залишили у таємниці.

foto 4_586x440

foto 5_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.