Подяка Анатолію Івановичу Подофі від громади міста.

7 лютого відбулася апаратна нарада, на початку якої міський голова Володимир Коваленко від імені всіх присутніх на нараді керівників привітав Заслуженого будівельника України, дійсного члена Академії будівництва України, Почесного громадянина Нової Каховки, генерального директора фірми «Херсоноблагробуд» Анатолія Івановича Подофу з ювілеєм та вручив йому Подяку від всієї громади.

Як зазначив Володимир Коваленко, «таку Подяку потрібно вручати не в кабінеті Анатолія Івановича, а привселюдно, щоб на нього подивилися і привітали  і ті, хто давно з ним працює, і молоді керівники, які лише прийшли на посаду».

А вручаючи  Подяку, міський голова сказав, звертаючись до ювіляра:

«Шановний Анатолію Івановичу, у Вас багато різних Подяк, державних нагород, звань. Але є велика вдячність від громади міста – в моїй особі, і від імені тих тисяч новокаховчан, які колись довірили мені очолити місто, і від імені присутніх керівників та їх колективів. Все місто щодня бачить об’єкти, зведені Вашим колективом, такі об’єкти можна побачити в області, в Україні та за її межами. Ця Подяка Вам – від громади Нової Каховки. Живіть довго і щасливо, відсвяткуйте ще не один ювілей, активно працюйте й надалі на користь місту».  

foto 2 (1)_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.