В порту “Южний” побудували величезний силос для зберігання зерна.

У ДП Морський торговельний порт “Южний” побудували величезний силос для зберігання зерна. І це лише перша з 14 конструкцій на одному з терміналів. Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Збірка металоконструкцій силосних башт терміналу почалася в січні 2018 року.

Днями ми завершили збірку першої з чотирнадцяти веж, якими буде обладнаний новий термінал “Cargill” і “MV Cargo”. Збірка однієї “бочки” – так називають їх фахівці – займає від 4 до 6 тижнів. Монтаж даху тут самий трудомісткий процес, він займає до 70% всього часу роботи над конструкціями, – йдеться в повідомленні компанії “MV Cargo”, які встановили конструкцію.

Купола двох майбутніх силосів вже зібрані і готові до підйому. “MV Cargo” реалізує інвестиційний проект найбільшої всесвітньої корпорації “Cargill” в порту “Южний” (Одеська область). Проект передбачає будівництво нового зернового терміналу, потужністю 5 млн тонн на рік. Загальна вартість проекту – 150 млн доларів.

“Cargill Inc.” – найбільша світова приватна компанія, що інвестує в харчове виробництво.

Компанія працює в 68 країнах світу, займається продажами зерна, олії, цукру та інших продуктів. Також є найбільшим виробником сільськогосподарської продукції. Дохід корпорації в 2016 році склав 107,1 млрд доларів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.