Володимир Гройсман зазначив, що найвищу пенсію матимуть ті військові, які сьогодні воюють.

Уряд планує внести на розгляд ВР відповідний законопроект.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв усім військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях на Донбасі, значне підвищення пенсії. Про це він заявив під час “Години запитань до уряду” у ВР.

“Ми внесемо законопроект і всі ті, хто справедливо заслужив, отримають підвищені пенсії. Ті, хто сьогодні воює в окопах, я хочу сказати, що ми цих людей поважаємо і цінуємо. Вони матимуть найвищу пенсію в країні. І найбільшу повагу і найбільші привілеї”, – сказав він.

Водночас Гройсман відповів, що має бути диференціація серед військових пенсіонерів.

“Ви маєте зрозуміти, що в цій системі є ті, хто жодного разу не бачив, що таке війна. Жодного разу не бачив, що таке реальні бойові дії. Це даїшники, працівники ВБРСВ, і ми не повинні ставити їх в один ряд. Якщо ми ухвалимо цей закон у лютому або березні, ми всім перерахуємо пенсії 1 січня. Кошти в нас на це будуть, – сказав прем’єр.

Те, що сьогодні вимагають військові пенсіонери, – це плюс 43 млрд гривень. У нас дефіцит пенсійного фонду 140 млрд уже сьогодні. Ви хочете, щоб у нас було не 140, а 183 млрд? Ми що, хочемо знищити весь пенсійний фонд країни? Тому нам потрібна така диференціація і справедливість. Ми запропонували це зробити з урахуванням напрацювань в РНБО. Нам потрібно узгодити позиції всіх військовослужбовців і далі внести цей законопроект до зали”.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.