Депутат Сергій Хоменко запропонував створити у Новій Каховці Координаційну раду представників ОСББ.

Порядок денний сесії Новокаховської міської ради 8 лютого розпочався з депутатського запиту голови постійної комісії з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності Сергія Хоменка.

Він відзначив, що недавня Постанова Мінфіну створила напружену ситуацію навколо діяльності ОСББ та їхньої взаємодії з органами державної влади. З цього приводу депутат Новокаховської міської ради Сергій Хоменко звернувся із депутатським запитом до міського голови Володимира Коваленка і висловив сподівання на підтримку колег-депутатів. До вашої уваги конкретні пропозиції Сергія Хоменка.

foto 2_586x440 (1)

Володимир Коваленко повідомив: є всі підстави підтримати депутатський запит.  Стурбованість нинішньою ситуацією навколо ОСББ та ЖБК керівництву міста у попередні дні висловили депутати Новокаховської міської ради Олена Михайлова, Сергій Євстратов, Володимир Власенко, Наталія Марченко, Віталій Перетятько та багато інших.

Міський голова наголосив, що негайно відреагував на ситуацію, і, перебуваючи у відпустці, одразу зателефонував виконавчому директору Асоціації міст України Олександру Слобожану. Це питання міські голови обговорять на найближчому засіданні Асоціації, яке відбудеться 14 лютого.

Володимир Коваленко зазначив: в депутатському запиті відображена необхідність створення  дієвої структури для вирішення нагальних проблем, які виникають у діяльності ОСББ. Окремо Володимир Коваленко відзначив, що міська влада робить все можливе для допомоги головам об’єднань: це і координація та співпраця з Асоціацією міст України та самими представниками ОСББ, надання всілякого роду інформації про можливість залучення коштів на розвиток ОСББ з державного, обласного та міського бюджетів.

foto 3_586x440 (1)

Міський голова висловив переконання, що Координаційна рада стане тим органом, який допоможе об’єднанням співвласників знаходити рішення і отримувати відповіді на всі запитання, що виникають в процесі діяльності.

Володимир Коваленко підтвердив, що в місті продовжить працювати  міська Програма підтримки ОСББ, яку буде відредаговано відповідно до нових змін у законодавстві. ОСББ і надалі будуть отримувати фінансову підтримку з державного та місцевого бюджетів. Всі нюанси надання такої допомоги розглядатиме новостворена Координаційна рада. «Всі будуть користуватися загальними правилами. І ці правила треба розробляти разом з Координаційною радою, якщо ви приймете рішення про її створення»,- підсумував міський голова. Більшістю голосів депутати підтримали депутатський запит Сергія Хоменка.

Голова трьох ОСББ Нової Каховки Ольга Рашевська підтвердила, що прагнення до співпраці та об’єднання зусиль у голів співвласників назріло вже давно. Наступний крок – 13 лютого у великій залі виконкому відбудеться зустріч з приводу співпраці  з Херсонською громадською організацією «Центр розвитку ОСББ «Пліч-о-пліч» та наразі розглядається можливість приєднання до Всеукраїнського центру допомоги ОСББ, ЖК та ЖБК.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.