Карантин в українських школах та засоби захисту від грипу.

Щоб не допустити масового зараження грипом серед школярів, в багатьох містах України закрили школи на карантин.

На сьогодні епідеміологічний поріг не перевищено в жодному регіоні України. Навіть в Дніпрі – єдиному населеному пункті, де поріг було перейдено в грудні 2017 року (показник коливався протягом місяця, в середньому він був на рівні 5%), – у січні 2018 захворюваність йде на спад.

Найменша кількість хворих з кінця 2017 року по сьогоднішній день стабільно реєструється в західних областях – Закарпатській та Тернопільській (в середньому в тиждень – 385 осіб на 100 тисяч населення). Лідер по захворюваності також не змінюється вже котрий тиждень – це Київська область (кожні 7 днів – близько 647 осіб на 100 тисяч населення).

Таким чином, ризик захворіти на грип є, та заходи профілактики захворювання як і раніше актуальні.
Лікарі нагадують, що по-перше, слід приймати вітамін С. Справа в тому, що без участі аскорбінової кислоти неможливе вироблення інтерферонів – імунних факторів, які першими зустрічають вірус грипу.

По-друге, 4-6 разів на день бризкайте в ніс розчин морської солі. Він забезпечить стабільну зволоженість носа: тільки на “мокрих” слизових можливе вироблення місцевого імунітету.

По-третє, висипайтеся: тільки під час повноцінного сну виробляються такі важливі гормони для імунітету, як мелатонін і соматотропін.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.