Спортивний комплекс олімпійських видів спорту у Новій Каховці – впевнені кроки до здійснення мрії новокаховчан.

15 лютого в великій залі виконкому Новокаховської міської ради відбулась доленосна подія для історії новокаховської громади – було офіційно дано старт реалізації проекту будівництва спортивного комплексу олімпійських видів спорту «H2O».

фото 2

Відповідне рішення закріпили підписами у Меморандумі про співпрацю між Новокаховською міською радою в особі міського голови Володимира Коваленка та Федерацією плавання України в особі її Президента Андрія Власкова, а також у Тристоронній угоді, за якою головним виконавцем з будівництва та функціонування центру стане новоутворене комунальне підприємство «АкваСпорт» (директор – Тетяна Лисенко) при фінансовому сприянні Благодійного фонду Ігоря Колихаєва (виконавчий директор Геннадій Лагута) та Федерації плавання (перший віце-президент Володимир Шумілін).

фото 3

фото 4

фото 5

Як повідомив секретар міської ради Олександр Лук’яненко головною метою підписаних угод є тісне партнерство та співробітництво з Федерацією плавання України у питанні розвитку водних видів спорту не тільки у місті, а й в державі в цілому. Для підтримки діяльності та подальшого розвитку плавання у місті діють і інші основоположні документи. Зокрема,  Програма розвитку інфраструктури плавання у місті Нова Каховка, Програма ефективного управління експлуатації Центру олімпійських видів спорту та Програма навчання дітей плаванню. «Це не просто бажання. Це велика відповідальність та складна дорога до реалізації мрії всіх новокаховчан. Розвиток культури і спорту – це кращий шлях підняття держави з колін», – відзначив міський голова Володимир Коваленко.

«Ми думаємо не лише про спортивне плавання, а про створення умов для заняття плаванням всіх українців»


Президент Федерації плавання України Андрій Власков розповів про подальший розвиток плавання в Україні і про створення можливостей для українців для занять плаванням. Привітав новокаховчан з подією – важливим кроком на шляху будівництва спортивного комплексу з критим басейном, і зазначив –  Федерація плавання буде підтримувати олімпійський стандарт басейну. Говорить Андрій Власков.

«Я вірю, що багатолітня мрія керівництва міста, депутатів, більшості мешканців міста про будівництво в місті басейну нарешті буде реалізована»

Міський голова Володимир Коваленко пригадав етапи нелегкого шляху до втілення цієї мрії в життя. Щиро порадів важливим крокам, зробленим 15 лютого у наближенні до реалізації проекту. І підкреслив – тепер тільки вперед. Говорить Володимир Коваленко.

«Будівництво таких комплексів – це дійсно історія України»

фото 8

По-доброму позаздрив новокаховчанам виконавчий директор Благодійного фонду Ігоря Колихаєва Геннадій Лагута. Він розповів, чому фонд так зацікавлений в реалізації проекту. Говорить Геннадій Лагута.

«Нова Каховка – місто ділових людей».

фото 9

Порадів за Нову Каховку і Володимир Шумілін – перший віце-президент Федерації плавання України. Він зазначив – Україна нині ділиться на дві частини – люди справи і люди розмов. У Новій Каховці – люди діла. Гооворить Володимир Шумілін.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.