Як справи з інноваціями в Україні?

10 жовтня 2017 року в інформаційному агентстві “Інтерфакс-Україна” проводилися обговорення з приводу дослідження пошукової групи «Рейтинг» на замовлення ГО «Форум українського партнерства» на тему популяризації науки в Україні.
Основною ідеєю зустрічі стала тема – впровадження сучасних ідей науковців у життя, за соціальними опитуваннями 93% вчених зацікавлені у пошуку інвесторів для своїх проектів, але не завжди мають можливість їх знайти.

Платформа «Дім інновацій» засновником якої є Ігор Янковський спеціалізується на розвитку інновацій в Україні, вона об’єднує науковців та бізнесменів по всій країні, тим самим допомагаючи якнайшвидше реалізувати цікаві наукові дослідження.

Під час обговорення стало відомо, що з 1000 опитуваних науковців, які представляли більш як 35 наукових установ з різних міст: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро.
Більша частина (86%) згодні з тим, що кожен вчений має займатися популяризацією науки, але лише 45% втілює це на практиці.

Вченні поскаржилися на погане фінансування науки у країні та маленькі заробітні плати.

Саме ці дві причини буксують реалізацію цікавих, так потрібних країні інноваційних проектів та змушують вчених шукати кращої долі закордоном.

За незалежними опитуваннями 28% респондентів готові залишити науку, кожен четвертий ставить на меті імміграцію до іншої країни.

Таким чином стало зрозуміло, що необхідна платформа, яка б швидко змогла об’єднати винахідника та інвестора (підприємця), так і народився проект «Дім інновацій».

За словами самого засновника комунікаційної платформи, він створив платформу, яка дозволяє молодим вченим та амбітним стартаперам реалізовувати свої плани щодо своїх винаходів у різних галузях науки: хімії, біології, медицині, телекомунікаціях, IT та ін.

На зустрічі було наголошено, що підприємцям потрібно інвестувати у ноу-хау, для того щоб можна було заробити, та створити конкурентоспроможний бізнес.

Узнать подробнее информацию о содержании встречи и выступлениях ученных, бизнесменов и социологов можна на сайте газеты «Факты».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.