У Новій Каховці до людей похилого віку – особлива увага.

Керівник новокаховської міської Ради ветеранів війни та праці Дмитро Папуша відзвітував про роботу організації за минулий рік.

Під час засідання президії 21 лютого він повідомив, що станом на 2017 рік на обліку в Раді ветеранів у місті нараховується 21 241 особа. Вся робота Ради проводиться через первинні організації та комісії, які за всіма показниками ефективно здійснювали свою роботу. Згідно з затвердженими планами Ради її учасники взяли участь у багатьох міських акціях та заходах, в тому числі направлених на військово-патріотичне виховання: святкуванні Дня міста, Дня Перемоги, Дня Незалежності, новорічних святкуваннях, благодійних акціях надання гуманітарної допомоги воїнам АТО та багато інших.

Окрема увага Ради ветеранів війни та праці торік була приділена першобудівникам міста. Для них були виготовлені спеціальні медалі як символ безмежної поваги до участі у зведенні Нової Каховки.

фото 2

На порядок денний засідання Президії були поставлені питання про патріотичне виховання молоді, делегування свого представника до складу Громадської ради при міському виконкомі. Окрім того, згідно звіту ревізійної комісії на засіданні Президії була надана інформація про використання коштів, які виділилися Раді ветеранів війни та праці з міського бюджету.

Дмитро Папуша наголосив, що міська влада Нової Каховки в особі міського голови Володимира Коваленка, депутатів міськради є найбільш прогресивною в Херсонщині в питанні підтримки людей поважного віку, пенсіонерів, першобудівників, ветеранів. Так, минулого року на діяльність Ради ветеранів та громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Пам’ять» з міського бюджету було виділено 150 тис гривень, що є абсолютним рекордом в регіоні та дієвим доказом турботи.

фото 3

Значну підтримку місцевій Раді ветеранів постійно надають і Благодійні фонди: «Нова Каховка» та Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва. Керівник новокаховської міської Ради ветеранів війни та праці Дмитро Папуша висловив щиру подяку міським структурам за підтримку та за сприяння їхнього розвитку.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.