Зустріч із призовниками у Новокаховському військкоматі.

Як повідомив в.о. військового комісара Нової Каховки Віктор Пузанов, 28 лютого розпочато призовну кампанію, і  навесні 2018 року у Новій Каховці мають призвати на службу 38 призовників віком від 20 до 27 років, які не мають права на відстрочку.

Приписані до призовної дільниці 250 чоловік.

Близько 80 призовників проходять додаткові обстеження у лікарів обласної лікарні.

Призовна комісія працює у понеділок, середу, п’ятницю.

Створено комісію на чолі із заступником міського голови Віктором Замковим у складі представників поліції, військкомату, яка встановлює осіб, що не стоять на обліку у військкоматі або іногородні, які працюють на підприємствах міста без зняття з обліку в іншому місті. Близько 25% серед призовників мають проблеми зі здоров’ям. Хвороби «молодшають» – все більше юнаків призовного віку мають пороки серця, проблеми з нирками та легенями, судинами.

Серед позитивних моментів призову – те, що рівень освіти призовників з кожним роком зростає – все менше юнаків йдуть служити, маючи лише 9 класів освіти.

Віктор Пузанов наголосив – призовників в зону проведення АТО не відправлятимуть. Але виключенням є  добровільне бажання – якщо призовник пише рапорт з проханням направити його на схід України.

Під час проходження строкової служби для тих, хто бажає продовжити службу, є можливість підписати контракт мінімум на три роки. У військкоматі зазначають – враховуючи дефіцит постійної достойно оплачуваної роботи, чоловіки все частіше обирають для себе контрактну службу. Приходять демобілізовані. А ті, хто вже побував у зоні проведення АТО, має пільгу – право укласти контракт на півроку. І все більше військових робить це. У січні цього року контракт підписали 6 чоловік, 7 – у лютому, і вже у березні 5 чоловіків проходять медкомісію для подальшого проходження військової служби.

Важливим елементом призовної кампанії стануть зустрічі представників міської влади та військового комісаріату з призовниками. Одна з таких зустрічей відбулася у військкоматі Нової Каховки 2 березня.

Призовникам нагадали: 1 березня 2018 року набрав чинності Указ Президента України «Про звільнення у запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення чергових призовів громадян України у 2018 році». Набрав чинності пункт 1 – призову підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, що не досягли 27 річного віку. Як повідомили представники військкомату, в ході призовної комісії особливу увагу будуть приділяти вивченню особистих ділових, морально-психологічних якостей призовників,  особлива увага – стану здоров’я, рівню освіти, сімейному стану.  Призов на строкову службу є державною функцією, яка здійснюється міськими державними адміністраціями у взаємодії з військкоматами.

Призовникам, які були запрошені на зустріч, нагадали про подальші дії  після отримання повістки і про відповідальність при порушенні правил військового обов’язку.

Працівники військкомату нагадали  про переваги для призовників, які йдуть на строкову військову службу.

Заступник міського голови Віктор Замковий, звертаючись до призовників, звернув увагу:

«Армія будь-якої країни – це її захист. Військова служба – достойна справа для чоловіка.  Нині українська армія відроджується, оновлюється після тривалого занепаду. Сучасні захисники України вже пройшли серйозні випробування на сході країни і довели свою мужність, силу духу, витримку і військовий талант. Це справжні чоловіки, якими нині пишається Україна, яким довіряє своє мирне життя і своє майбутнє».

Україні пощастило – вона має мужніх захисників. З кожним роком кількість чоловіків, які бажають служити за контрактом, зростає. Відмічають цю тенденцію і в Новокаховському військкоматі. Контракт все частіше підписують ті новокаховчани, які вже мають досвід армійської служби і служби в зоні проведення АТО, і які свідомо обирають для себе такий шлях. Професійний військовий – це велика відповідальність, притаманна справжнім сильним і мужнім чоловікам. Лише завдяки таким захисникам Україна зможе сподіватись на надійний захист і можливість подальшого розвитку і становлення як успішна країна. Віктор Замковий побажав призовникам  успішної служби, нагадав, що у Новій Каховці до військових ставляться з особливою повагою. А проводи в армію – особлива подія для міста, яка урочисто проходить на місці, яке новокаховчани дбайливо оберігають – у міському Парку Слави, де поховані останки захисників України, що полягли на цій землі в роки Другої Світової війни.

Урочисті проводи призовників пройдуть у Новій Каховці і в цьому році – навесні та восени. Крім того, в. о. військового комісара Віктор Пузанов подякував керівництву міста за виділення транспорту і пального для перевезення призовників, і за постійну активну допомогу у вирішенні інших важливих питань.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.