Все цветы и сердце верное мое (ВІДЕО).

Щороку ми знову і знову переконуємося: як розумно вчинили люди, які обрали жіночим святом один з перших березневих днів. В цей день жінка – в центрі уваги.

Для неї – ніжні слова, сміливі вчинки, казкові подарунки, і – квіти, квіти, море ніжних весняних квітів, які так люблять жінки.

І увесь цей святковий калейдоскоп жіночих посмішок, світла в очах і радості здатен розтопити зимовий холод, розвіяти хмари, наповнити любов’ю і ніжністю все довкола. І ось тоді нарешті розпочнеться весна – зворушливо ніжна, лагідна, чарівна, життєстверджуюча, смілива і безмежно гарна – як жінка!

Це особливий день, коли кожна з нас має нагоду відчути себе Королевою, згадати про важливі жіночі покликання – бути донькою, онукою, нареченою, дружиною, мамою та бабусею. А це означає – бути щасливою, коханою, потрібною. 6 березня чарівним новокаховчанкам нагадали про це у міському Палаці культури.

Найкращі слова і найприємніші подарунки говорили і дарували звичайно ж чоловіки, які безмежно хвилювалися. Зізнався у цьому і міський голова Володимир Коваленко, який першим привітав жінок.

фото 2
Володимир Коваленко разом з естрадним гуртом «Перлина Таврії» та його керівником Володимиром Власенком підготували жінкам чудовий сюрприз – зі святкової сцени у виконанні міського голови лунали особливі зворушливі пісні, в яких – ніжні слова для донечки і коханої, зізнання у найглибших почуттях і прохання пробачити за образи.

фото 3

фото 4

фото 5

фото 6

фото 7

фото 8
Кожна з пісень викликала щире захоплення глядачок, зворушливі сльози радості і хвилювання, і бурхливі вдячні оплески. Звичайно ж, атмосферу не варто передавати словами – її краще відчути. Тож пропонуємо вам переглянути кілька відео святкового концерту.

Глядачі насолодилися і чудовими виступами естрадного гурту «Перлина Таврії» (керівник Володимир Власенко), а також запальними танцями шоу-балету «Таврія» (керівник Надія Рєзнікова).

фото 11
фото 12
фото 13
фото 14
фото 15
фото 16

А чарівним фіналом святкового вечора стали квіти – ніжні весняні тюльпани, якими міський голова та інші чоловіки – депутати міської ради, керівники комунальних підприємств – привітали всіх присутніх у залі жінок. Сповнені чарівних мелодій, щирих слів і побажань, жінки залишали святкову залу щасливими. Від їх посмішок і ніжності танули чоловічі серця, і танув зимовий холод.

Крок за кроком до нас наближається весна. Зворушлива, ніжна пора року, яка знову і знову дарує нам радість життя, глибокі почуття, сонячне тепло. Бажаємо, щоб кожна з вас відчула цю атмосферу, наповнила своє серце ніжністю і любов’ю. І тоді й світ довкола прокинеться від холоду і темряви, наповниться сонячним світлом.

Головне, щоб увага, щирість і любов до жінки панувала довкола не лише 8 березня, а кожного дня. Тож чоловіки, пам’ятайте про це. Адже ваше щастя та успіх багато в чому залежать від жінки, яка поряд з вами. Піклуйтеся про неї, зробіть її щасливою – і ви відчуєте себе щасливими. Взаємного вам, справжнього кохання. З чудовим жіночим святом, зі святом весни!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.