Професійне свято людей, що дбають про красу міста і побутове обслуговування мешканців (ВІДЕО).

У третю неділю березня в Україні відзначають день працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Цього разу професійне свято припадає на 18 березня.

Напередодні у міському Палаці культури відбулися урочистості і святковий концерт.До святкової зали були запрошені представники всіх міських підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування. Їх привітав міський голова Володимир Коваленко.

Міський голова вручив подарунки і квіти кращим працівникам КП «Міський водоканал», «НК ЖЕУ», «Новокаховський гуртожиток», «Екосервіс», «Основа», «НК ШЕУ».
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420

Вітали в цей день і начальника відділу комунального господарства Галину Кіпрушеву, яка працює в цій галузі  вже 25 років. Саме 18 березня вона відзначить цю ювілейну дату своєї професійної діяльності. Чудовий керівник, яка знайшла своє місце у цій галузі і нині професійно вирішує всі комунальні питання.

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

У травні 2018 року виповниться 16 років, як було призначено заступником міського голови  розумну і розважливу людину, унікального спеціаліста в комунальній галузі, мудрого керівника Леоніда Григоровича Чурсинова.

Exif_JPEG_420

Вітаючи свого першого заступника з цією датою, Володимир Коваленко сказав.

Леоніда Чурсинова присутні в залі зустріли тривалими оплесками. Він подякував за повагу і підтримку.

Свої вітання працівникам комунальної сфери висловив депутат Новокаховської міської ради, голова постійної комісії з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності Сергій Хоменко. «Ми настільки розбалувані комунальними благами, що не завжди замислюємося, звідки в крані вода, куди дівається сміття – особливо після свят, звідки з’являються зелені газони і молоді дерева, хто рятує нас від ожеледиці взимку, ремонтує дороги, забезпечує стабільні перевезення.

Саме на вас величезна відповідальність за стабільну життєдіяльність міста і комфорт кожного його мешканця. Висловлюю вам велику подяку від себе і всього депутатського корпусу. В цьому залі присутні представники ОСББ, який в місті вже понад 200. Саме їх голови добре знають нині, що таке – забезпечувати чистоту і порядок на своїй території і якою нелегкою працею це дається. Спільно з комунальними службами ви піклуєтесь про затишок і благоустрій міста. Щиро дякую всім вам за це».

Житлово-комунальне господарство Нової Каховки представляють 7 комунальних підприємств, в яких працюють 640 працівників. Нагадали про кожен з колективів ведучі свята.

Своє професійне свято 18 березня відзначать і працівники сфери побутового обслуговування населення. Це свято перукарів, майстрів з ремонту одягу, годинників, побутових приладів, взуття, автомобілів, надають косметичні послуги, пропонують мешканцям послуги сауни, лазні, фото послуги та інші, без яких ми вже не уявляємо свого щоденного життя. І цим майстрам дякували за відповідальність, професійне ставлення до роботи, майстерність, творчий підхід до своєї справи.   Працівники підприємств ЖКГ та побутового обслуговування населення отримали у подарунок чудовий концерт.

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Спочатку насолодилися виступами творчих колективів та виконавців міського Палацу культури, а потім отримали чудовий сюрприз від міського голови Володимира Коваленка. На його запрошення до Нової Каховки привітати комунальників з професійним святом приїхали гості з Києва –  джаз-рок-поп-клуб-баян-драйвгрупа «Рваные меха». Для України цей колектив – довгоочікуване відкриття у сфері баянно-аккордеонного мистецтва.  Аналогів колективу в Україні не існує. Колектив поєднав у собі кращі виконавські традиції і представив їх в новому ракурсі.

Історія колективу бере свій початок з Київського національного університету культури та мистецтв. У 2008 році три студенти музичного факультету Олександр Сомов, Максим Орел та Олег Сушко створили колектив «Рвание меха» , щоб популяризувати баянно-аккордеонне мистецтво Пропонуємо вам фрагмент виступу.

Колектив підготував блискучу концерту програму, в якій були і мелодії 80-х, і добре знайомі класичні твори, і власні музичні композиції колективу. Винуватці свята були у захваті, довго не відпускали виконавців, тож отримали ще й виступ на біс у подарунок. Після виступу міський голова Володимир Коваленко, піднявшись на сцену, подякував артистам за такий щедрий творчий дарунок і вручив їм подарунки від Нової Каховки – продукцію «Дому марочних коньяків «Таврія». Та зазначив: будь-хто, а особливо – творча людина, яка лише один раз побувала у Новій Каховці, обов’язково прагне приїхати до цього чарівного міста знову. Переконані, що звуки баяну та акордеону в руках віртуозів звучатимуть у Новій Каховці ще не раз. А для вас – відео виступів віртуозів.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.