Завітайте на виставки живопису до міської картинної галереї!

Мистецьке життя Нової Каховки дивує своїми барвами.

Картинна галерея імені Альбіна Гавдзинського продовжує залишатися головним культурним осередком міста та в черговий раз запрошує до своїх лав. До кінця березеня у стінах закладу діятимуть 2 виставки.

Талановита мисткиняКатерини Гончаренко продовжує радувати новокаховчан своєю творчістю. Цього разу вона представила персональну виставку – «Роздуми». Це вже третя персональна виставка художниці в галереї. За останні два роки її роботи побачили в Енергодарі та Запоріжжі. Її творчість представлена в усіх жанрах образотворчого мистецтва – пейзаж, натюрморт, портрет. Виставка «Роздуми» – завершальний етап циклу після академічної освіти. Молода художниця в пошуках нових ідей та їхнього втілення.

2

3

4

Довідково. Катерина Гончаренко народилася у Мелітополі. З шести років навчалася в Ізостудії при Палаці піонерів. Вчилася у Мелітопольському училищі культури, по закінчнні якого вступила до Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури України. Останні два роки навчалася у Києві. Зараз мешкає у Новій Каховці і викадає живопис в Дитячій школі мистецтв.

5

6

А напередодні Дня народження Нової Каховки галерея відкрила виставку живопису із Державного фонду «Нова Каховка на полотнах художників». Вона також буде діяти до кінця цього тижня. На ній представлено 15 робіт написаних різними художниками в реалістичному напрямку минулого та початку цього століть. Серед них відомі шанувальникам образотворчого мистецтва – Альбін Гавдзинський, Георгій Петров, Юрій Сагайдак. Також представлені полотна Юрія Скорикова, Даніїла Дзеваневського, В’ячеслава Токарева, Олексія Попова та Антоніна Фомінцева. 

Мистецький заклад запрошує всіх бажаючих!

7

8

9

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.