У Новій Каховці розпочався турнір пам’яті Юрія Мелешка.

30 березня на стадіоні «Енергія» стартувала відкрита першість з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвячена пам’яті Юрія Мелешка.

Він був активним громадським діячем, депутатом міської ради. Юрій Ілларіонович більше 15 років очолював ДЮСШ «Статор».

З нагоди відкриття першості вступне слово взяв міський голова Володимир Коваленко. «Юрій Мелешко був унікальним чоловіком. Ця людина майже все своє життя віддала розвитку спорту», – починав мер. Він закликав учасників змагань шанувати своїх тренерів та побажав всім показати свої кращі результати.

2

3

Організатори турніру –  міський відділ у справах сім’ї, фізичної культури, молоді та спорту. Привітала присутніх і начальник відділу Наталія Таран. Вона відмітила, що ці змагання проводяться вже дев’ятий рік поспіль. Наталія Миколаївна побажала молодим атлетам витримки, значних досягнень та встановлення особистих рекордів. Порадували учасників змагань і музичним подарунком від Будинку дитячої творчості Нової Каховки. Головний суддя першості – Петро Вашкур – нагадав правила проведення турніру та дав офіційний початок змаганням.

6

В легкоатлетичній першості взяли участь не тільки спортивні таланти Нової Каховки. На турнір приїхали діти з Херсона, Каховки та інших регіонів Херсонщини. Вікова категорія учасників – 2001-2002 р.н., 2003-2004 р.н., 2005 р.н. і молодше. Юні спортсмени змагатимуться за звання кращого у триборстві (біг на 60 м, стрибки у довжину з розбігу та біг на 200 м). Чемпіони отримають кубки першості, а призерів нагородять медалями і грамотами міського відділу спорту.

7
8
9
10
11

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.