На Херсонщині розпочинається сезон пожеж.

Як повідомляють в Головному управління ГУ ДСНС області, саме в останній березневий день на території області вже виникло декілька випадків пожеж в екосистемах.

Займання сухої трави та очерету трапились у Олешківському, Голопристанському районах та м.Херсоні.

В усіх випадках на гасіння залучаються пожежно-рятувальні підрозділи, які ліквідувують ці загорання. Погодні умови дедалі більше сприятимуть розповсюдженню подібних займань на значно більших площах. А виникають пожежі в екосистемах виключно через людську діяльність: недотримання правил пожежної безпеки при упорядкуванні територій або ж навмисне випалювання сухої трави та очеретяних зарослів.

Сьогодні основний тягар з ліквідації пожеж в екосистемах лягає на обласну службу ДСНС. Пожежно-рятувальні підрозділи дислокуються у районних центрах, тож дальність виїзду до місця надзвичайних подій часто перевищує десятки кілометрів.

Тому рятувальники наполегливо звертаються до населення, керівників районних, селищних та сільських рад з нагадуванням вчасно проводити відповідні профілактичні заходи у населених пунктах, біля свої будинків та дачних ділянок: здійснювати обкоси, прибирати рослинні залишки біля садиб, упорядковувати населені пункти від сміття та сухостоїв, не залишати без нагляду розпалене багаття та не допускати навмисного спалювання трави. Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук керівник облуправління полковник Сергій Чорний.

1522565031_29573360_2051151281835146_8739657331590641461_n

Джерело: Facebook / Головне управління ДСНС  України в Херсонській області

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.