Європейський досвід облаштування будинку.

Важливою складовою теплого та енергозберігаючого дому є правильне його утеплення.

Держава намагається заохотити громадян переймати досвід країн Європейського Союзу (ЄС), де громадяни задля підвищення комфорту проживання у будинку і зменшення платіжок на житлово-комунальні послуги (ЖКП) використовують сучасні матеріали для облаштування будинку.

Яким чином можна підвести свій будинок до європейського рівня зберігання тепла?

Існує багато технологій, які дозволяють зберігати тепло в домі і майже не користуватися газом, розглянемо декілька з них.

Найпопулярнішим видом утеплення будинку в Україні є обшивка будинку пінопластом. Зазвичай використовується пластина товщиною до 50 мм. Це найдешевший спосіб швидко вдягти будинок в теплу одежу.

По-друге, це використання такого матеріалу, як мінеральна вата, що є екологічним вогнетривким матеріалом. Вона коштує декілька дорожче, але енергоефективність її вища. Існують недоліки використання мінеральної вати, це набирання вологи матеріалом та необхідність системи вентиляції.

Ще одним, популярним способом утеплення фасаду будинку є нанесення ековати. Ековата виготовляється з целюлози, містить борну і буру кислоти, саме вони забезпечують матеріал захистом від загоряння, гниття та гризунів.

За підтримки ЄС в Україні реалізується програма «IQ Energy», яка була запущена у квітні 2016 року. Основною метою програми є покращення житлових умов українців у сфері теплозбереження.

Програма гарантує повернення до 35 % грошей, які були витрачені на енергоефективні технології, наприклад придбання вікон, котла, систем опалення чи теплоізоляції (стіни, підлоги, даху).

З моменту запуску програми нею скористалися понад 14 тисяч українських сімей, на суму більш ніж 12 млн євро.

Під час монтування систем опалення, каналізацій, водо та електропостачання згідно європейського досвіду слід використовувати ревізійні люки.

Придбати якісні ревізійні люки можна у вітчизняної компанії «STONEHENGE» – http://auster-stone.com.ua/produkciy/revizionnye-santehnicheskie-lyuki

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.