Розпочався перерахунок пенсій новокаховчанам.

Новокаховський сервісний центр обслуговування громадян Пенсійного фонду України почав проводити перерахунки військовослужбовцям та працюючим пенсіонерам.

Про це на Апаратній нараді 3 квітня повідомила начальник центру Людмила Метляєва.

Для військових перерахунок пенсій здійснюється з 1 січня поточного року. Дещо інакша ситуація для колишніх поліцейських (міліціонерів). Для них пенсію перерахують з 1 січня 2016 року. З початку 2018-ого операції щодо підвищення здійснюються на загальних підставах для цієї категорії осіб. А за період 2016-17 років кошти виплатять поступово в проміжку з 2019 по 2021 роки.

Стосовно працюючих пенсіонерів, Людмила Метляєва зазначила, що для них перерахунок пенсії відбувається автоматично. По Новій Каховці нове підвищення отримають 5 356 осіб, з яких 5 310-ьом перерахунок здійснили тільки по стажу. Середній розмір підвищення невеликий – 38 грн. Іншим 46 пенсіонерам врахували показники і стажу, і зарплати. Такі особи за середнім показником збагатяться на 48 грн. Під перерахунок підпали й ті, хто пропрацював менше 24 місяців, але в період від перерахунку або призначення обліковуються в 2 роки. «Такі сумні цифри пояснюються низьким темпом зростання заробітної плати», – пояснює начальник міського пенсійного відділу. В той же час вона запевняє, що Пенсійний фонд проводить перерахунок по найбільш оптимальному і вигідному варіанту для самого пенсіонера.

20180403_082534

Окрім цього, Людмила Метляєва надала інформацію про стан пенсійного забезпечення за перший квартал 2018 року. «Всі виплати пенсіонери отримували вчасно та в повному обсязі», – завірила керівник новокаховського сервісного центру. За звітний період з рахунків Пенсійного фонду України було виділено 141 млн грн на виплати пенсій новокаховчанам. В березні ця сума склала 46,5 млн грн.  Забезпеченість виплати пенсій і грошової допомоги власними коштами по нашому місту становить 30%.

Згідно наданих статистичних даних сьогодні в місті налічується 20 186 пенсіонерів. Більшість з них обслуговується у банківських установах міста. Є й такі, хто віддають перевагу відділенням «Укрпошти». Така політика дала змогу бюджету Пенсійного фонду зекономити у першому звітному кварталі 886 тис грн. Середній розмір пенсії у Новій Каховці становить 2 288 грн.

З перерахунку або інших питань до міського сервісного центру звернулося 5 300 новокаховчан. В березні 7 осіб отримали відмову від призначення пенсій за віком. Причина – нестача стажу у 25 років. Їм було рекомендовано звернутися за призначенням державної соціальної допомоги до міського управління праці та соціального захисту населення. Наприкінці виступу Людмила Метляєва повідомила, що з 4 числа розпочнеться фінансування пенсійних виплат за квітень.

Новокаховський міській відділ пенсійного обслуговування в черговий раз повідомляє:

Кожна особа має право зареєструватися на веб-порталі електроних послуг Пенсійного фонду і відслідковувати всю свою інформацію по стажу, зарплаті, перерахунках, надбавках тощо. Це можна зробити у кабінеті №3 міського сервісного центру. При собі необхідно мати паспорт  ідентифікаційний код.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.