Майбутнє – за молодіжним підприємництвом.

Громадська організація Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад представила громадськості звіт про свою роботу, проведену  впродовж минулого року.

Як повідомив Директор ГО «АРР ТОТГ» Павло Ярмій, активну діяльність вони здійснювали у межах Нової Каховки, Каховки, Берислава та Бериславського району. Він в черговий раз наголосив, що серед головних перспективних напрямків розвитку Таврійського субрегіону Агенція бачить туризм та сільське господарство. Такий висновок зроблений за результатами аналізу щодо спроможності громад і згідно бачень потенційних інвесторів. За попередніми розрахунками, турист в середньому може залишати в Новій Каховці 1 500 грн за добу.

Протягом 2017 року АРР ТОТГ втілила в життя кілька масштабних проектів. Була створена Таврійська спілка експортерів. Однак, як зазначив Павло Ярмій, фермерські господарства Херсонщини все ще вважають, що вони краще впораються самотужки, ніж шляхом кооперації зусиль. Другий великий проект – розвиток молодіжного підприємництва. Він передбачає активну підтримку стартапів молодих підприємців. Проект значною мірою реалізовувався через програму Британської Ради «Активні громадяни», яка допомагає молодим людям у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

На сьогодні в Херсонській області існує велика проблема – відтік талановитої молоді. Вони не бачать свого майбутнього в селах та маленьких містах Херсонщини. Зокрема, і в Новій Каховці. Постійна робота Агенції (тренінги, форуми, навчання) як раз направлена на створення комфортного середовища для розвитку підприємництва. Так, за останній рік АРР ТОТГ підготувала 117 молодих бізнесменів. Під час презентації учні старшої школи міста звернулися до присутніх з пропозицією – створити Штаб молодих підприємців.

Значна частина діяльності Агенції регіонального розвитку присвячена проектній роботі. Завдяки їй за останній рік було залучено близько 1 млн грн до нашої території. Видними проектами стали: Четвертий Таврійський туристичний конгрес, участь у міжнародному форумі «Таврійські горизонти», мистецький проект «Чорнянка Futurum», співпраця з Корпусом миру.

Плани – ще масштабніші. Протягом наступних декількох років АРР ТОТГ спільно з НПП «Нижньодніпровський» і керівництвом Нової Каховки буде намагатися втілити в життя проект створення історико-патріотичного центру реконструкції козацької доби «Остання Січ України». Окремо презентували «Соляну дорогу» – великий проект у межах туристичного кластеру Берислав – Каховка – Присивашшя. В історичному розрізі – це ключовий маршрут великих армій в напрямку Кримського півострова та традиційний шлях козаків за сіллю. Успішній реалізації ідеї сприяє активна співпраця з Тавричанською, Асканійською та Присиваською ОТГ. Про інші ініціативи розповідає у запису менеджер Агенції Вікторія Кулакова.

Директор АРР ТОТГ закликає представників бізнесу, владних структур, громадськість Таврійського регіону до співпраці та об’єднання зусиль.

На зустрічі побував Ігор Бурлаченко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.