Новокаховчани вийшли на весняну толоку.

Новокаховська громада приєдналася до акції «Чисті береги». Ініціаторами масового субботнику у Новій Каховці виступили учасники міської громадської організації «Біла стріла».

Екологічний патруль у складі студенства Вищого професійного училища (керівник Микола Зальвовський), воїнів АТО, активістів та небайдужих мешканців міста розділився на 3 бригади, які організованими групами прибирали територію міста.

Цьогоріч учасники акції вирішили збільшити площу, де наводитимуть порядок. Перша бригада взялася за прибирання набережної від ГЕС-у до літнього театру, друга – діяла у лісопосадках вздовж вулиці Соборної. Територію високовольтної лінії між вулицями Букіна та Довженка облагороджувала третя бригада. Всього у екоакції взяло участь близько 120-ти осіб, не рахуючі тих, хто наводив порядок біля комунальних закладів: шкіл, дитячих садочків, та порався у власних садибах. Загалом же –  понад 1000 осіб в рамках акції «За чисте довкілля».

Як розказав один з організаторів акції – керівник ГО «Біла стріла» Дмитро Марков – захід проводиться четвертий рік поспіль. Багато хто з присутніх вже мав необхідний досвід, хоча були й такі, хто вирішив вперше одягнути робочі рукавички. «Прибрали швидко. Без зайвих церемоній… Сміття не так багато як це було три року тому. Тому впоралися оперативно», – зізнався Дмитро Марков. Вже близько одинадцятої більша частина Нової Каховки отримала нове, свіже обличчя.

Серед небайдужих виявилися працівники відділів і служб виконкому. На перших ролях можна було побачити членів управління праці та соціального захисту населення. Зокрема, начальника управління Олену Стоянчук. Свій внесок здійснили і начальник територіального центру соціального обслуговування Людмила Логвінова, голова Громадської ради Лариса Житченко та багато інших. Біля Палацу культури та в припарковій зоні були помічені і комунальники. Наприкінці «генерального прибирання» міста всіх учасників чекав смачний обід та приємні бесіди з однодумцями.

Організатори акції «Чисті береги» висловлюють щиру подяку всім, хто взяв участь у заході та не залишився у стороні. Окрема подяка висловлюється комунальному підприємству «Екосервіс» (керівник Василь Нікулін), яке надало техніку для вивезення зібранного сміття.

Пам’ятайте: людина – частина природи. Подбати про неї – наш прямий обов’язок. Екологічна акція «Чисті береги» – гарний приклад турботи про навколишнє середовище та згуртуваності новокаховчан.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.