Пасхальне свято в Центрі реабілітації дітей-інвалідів.

У Новій Каховці тривають великодні свята.

За давніми традиціями саме Світлого тижня після Пасхи прийнято відпочивати, ходити в гості, радіти життю, знаходити привід для веселощів і вітати один одного.

По середам і дорослі, і діти збираються «на музику», щоб проводити святки.

Цю гарну традицію продовжили і в міському Центрі реабілітації дітей з інвалідністю.

У середу, 11 квітня, педагоги закладу разом з малечею продемонстрували всім відому казку «Колобок», яку адаптували під пасхальні святкування. Протягом усього сюжету головний герой зустрічав лісових звірят, яких заохочував разом піти до церкви та освятити паску. Всі ролі, звісно, виконали маленькі актори – вихованці Центру.

Враженими рівнем розвитку особливих дітей були почесні гості. Архієпископ Новокаховський та Генічеський Філарет привітав дітей з великодніми святами. Він сказав, що головне цими днями – вміти ділитися своєю радістю. А на підтвердження своїх слів роздав дітям солодкі подарунки.

Заступник міського голови Віктор Замковий зазначив, що керівництво міста сприяло збереженню в Новій Каховці Центру реабілітації дітей-інвалідів і постійно надає Центру необхідну допомогу. Під час свята Масляної БФ «Нова Каховка» зібрав від продажу млинців 12 тис грн. для Центру. За ці кошти були придбані меблі для харчоблоку, для прийому їжі дітьми та шафи для дитячого верхнього одягу. Директор закладу Оксана Олексієнко висловила подяку за постійну підтримку їхньої роботи та відзначила, що подарунок вже надійшов та сподобався дітям.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.