В Новій Каховці відновили фестиваль Дружин юних пожежників.

Щодня в Україні, в середньому, виникає 128 пожеж, на яких гине 8 осіб та 5 отримують травми.

Такі дані наводить Український науково-дослідний інститут цивільного захисту.

Одна з поширених причин виникнення загорянь – пустощі дітей з вогнем.

Кількість таких пожеж можна звести до мінімальних показників, якщо постійно проводити виховну роботу. Звісно, ефективність такої роботи зростає, коли участь в ній беруть діти.

У Новій Каховці вирішили долучитися до пожежно-профілактичних заходів серед учнівської молоді. Міський відділ освіти (начальник – Оксана Якубова) разом з 17-ою Державною пожежно-рятувальною частиною (начальник – Андрій Кривошеєв) організували фестиваль дружин юних пожежників (ДЮП). Подібні заходи несуть в собі не лише просвітницькі цілі.  Діти мають навчилися оберігати від пожеж житлові будинки, школи, власне помешкання, лісові масиви і здоров’я людей. Тобто, юні пожежники виконують справу великої державної ваги.

13 квітня в актовому залі новокаховської гімназії участь у фестивалі ДЮП взяли три шкільні команди: команда «Red Fox» ЗОШ № 1, дружина «Козаки-пожежники» ЗОШ № 5 та учні самої гімназії «ЧП». В свої виступах майбутні рятувальники показали ерудованість, кмітливість, організованість дій та неабиякі артистичні дані. До складу журі увійшли представники відділу освіти Нової Каховки, міської ДПРЧ та Палацу культури. Підтримати юних пожежників прийшли й депутати міської ради Сергій Хоменко і Наталія Марченко.

У результаті кращою стала команда «ЧП» новокаховської гімназії. Як зазначив начальник міського відділу ДСНС Андрій Кривошеєв подібний фестиваль у Новій Каховці проводиться не вперше. Після кількох років відсутності було прийнято рішення відновити змагання ДЮП. Він зазначив, що останній раз фестиваль провели ще 2010 року. Раніше участь в ньому брали всі школи міста. Головний рятувальник міста висловив надію, що наступного року кількість учасників збільшиться.

Всі учасники отримали дипломи лауреатів фестивалю та солодкі подарунки. Переможці міського етапу візьмуть участь у обласному огляді їхньої майстерності. Залишається побажати юним пожежникам натхнення та успіхів!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.