У картинній галереї Нової Каховки відбулась презентація робіт криворізької художниці Анастасії Ярошевич.

Як розповіла директор закладу Олена Михайленко, перше знайомство з мисткинею відбулось у соціальних мережах завдяки Анатолію Обельцю – відомому графіку Херсонщини.

Художниця працює у живописі, графіці, декоративному мистецтві з різними матеріалами і техніками, проте надає перевагу колористичним пошукам у межах станкової олійної картини та замальовкам графітним олівцем. Тяжіє до портрету та пейзажу в реалістичному напрямку.

Особисто познайомитись з Анастасією прийшов творчий бомонд міста і новокаховчани, які цікавляться мистецтвом. Серед них був заступник міського голови Володимир Сироватка і начальник відділу культури Наталя Зарудна. Вони відмітили самобутність художниці та висловили надію, що Анастасія з персональною виставкою завітає до Нової Каховки ще не раз. Дебютна ж експозиція робіт художниці діятиме до 20 травня. Картинна галерея запрошує всіх охочих!

Довідково. Анастасія Ярошевич народилась у Кривому Розі, де на даний час і проживає. Закінчила Криворізький національний університет на факультеті мистецтв, який закінчила з відзнакою. З четвертого курсу працювала вчителем історії мистецтва у дитячій художній школі. Згодом стала викладачем фахових дисциплін на факультеті мистецтв КНУ. З 2001 року бере участь у різного рівня виставках та конкурсах по всій Україні. Її твори знаходяться у приватних колекціях і колекціях галерей в Україні і за кордоном – у Польщі, Росії, Китаї, США, Німеччині. Зараз працює директором музею-квартири Григорія Синиці у Кривому Розі.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.