Фільм українського режисера відкриє «Особливий погляд» на Каннському фестивалі.

У межах 71-го Каннського міжнародного кінофестивалю відбудеться світова прем’єра фільму Сергія Лозниці «Донбас».

«Особливий погляд» є другим за значущістю конкурсом, тож світова прем’єра стрічки у рамках такої програми – це велика честь і широкі перспективи.

Фільм створювався в копродукції України, Німеччини, Нідерландів, Франції та Румунії. Проект стрічки став одним із переможців восьмого конкурсного відбору Держкіно. Українським копродюсером є Денис Іванов та кінокомпанія «Артхаус Трафік».

«Для мене дуже важливо звернути увагу творців та політиків на проблему Донбасу. Наскільки я можу судити, це головна проблема нашого часу. Мова йде не про один регіон, країну або політичну систему, а про людство і цивілізації в цілому. Про кожного з нас – сьогодні», – сказав Лозниця.

Режисер повідомив, що фільм складається з декількох епізодів, заснованих на реальних подіях і об’єднаних кількома загальними героями. Сергій Лозниця є одним із найвідоміших у світі українських режисерів ігрового і документального кіно. Його фільм «Щастя моє» (2010) став першою українською стрічкою часів Незалежності, яка брала участь в офіційному конкурсі Каннського фестивалю.

Джерело: «BBC» / «Укрінформ»» / сайт Держкіно

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.