Львів візьме кредит на розвиток проекту поводження з ТПВ.

Львів погодив отримання 25 мільйонів євро кредиту на розробку і розвиток проекту поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ).

Кредитором виступить Європейський банк реконструкції та розвитку. Реципієнтом – комунальне підприємство «Зелений Львів».

«У липні минулого року між ЛМР та Європейським банком реконструкції та розвитку було підписано угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування з метою реалізації інвестиційного проекту модернізації інфраструктури поводження з твердими побутовими відходами, включаючи збір відходів, переробку, утилізацію та рекультивацію полігону в с. Грибовичі в об’ємі першочергових заходів», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, для подальшої реалізації намірів із залучення кредитного фінансування рада погодила позичальнику умови, на яких буде отримано кредит ЄБРР та надала гарантію для забезпечення боргових зобов’язань у встановленому порядку. Розплачуватися за позику місто буде 13 років, три із яких – пільгові. Крім зазначеного кредиту, ЛКП «Зелене місто» залучить у якості співфінансування грант у розмірі 10 млн євро з Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля.

Джерело: «Укрінформ»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.