У Новій Каховці відбувся Відкритий кубок з фітнесу та бодібілдінгу.

В здоровому тілі – здоровий дух. У наш час здоровий спосіб життя – питання нагальне й достатньо актуальне.

Яскравий приклад турботи про своє фізичне здоров’я показали учасники Першого відкритого Кубку Таврійського краю з бодібілдингу, дорослого та дитячого фітнесу. Змагання відбулися у Палаці культури Нової Каховки за підтримки міського голови Володимира Коваленка., депутата міської ради Сергія Хоменка та відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту новокаховської міської ради. Спонсорську підтримку надали компанія «Піонер новітніх технологій», новокаховський фітнес-клуб «NRG», ПАТ «Дім марочних кон’яків «Таврія», магазин спортивного одягу «Miss & Mister Fitness», рекламне агенство «Инь Янь» та інші.

На сцену Палацу культури виходили початківці і досвідчені спортсмени. Кращих визначали  на підставі естетичності, об’єму, якості фізичного розвитку спортсменів. Всього було 4 номінації: «Дитячий фітнес», «Пляжний бодібілдінг», «Традиційний бодібілдінг», «Фітнес-бікіні». Чемпіони України і Європи дивували глядачів показними виступами. Порадували присутніх колективи Палацу культури, які мовою пісні та тіла пдітримували спортсменів. Несподіваний сюрприз підготував міський фітнес-клуб «NRG», який розіграв три місячні абонементи серед звичайних глядачів.

До складу суддів увійшли відомі представники силових видів спорту: фіналіст Чемпіонату світу з бодібілдінгу, багаторазовий чемпіон України Роман Таран; чемпіонка України з бодибілдінгу Наталія Таран; багаторазовий чемпіон країни з бодібілдінгу Євген Пономарьов; Президент Федерації України з силових видів спорту Руслан Сідлецький. За естетичну складову відповідала стиліст та хореограф з Києва Катерина Пантєлєєва. Ініціаторкою та організаторкою Першого відкритого Кубку стала Президент Федерації України з силових видів спорту в Херсонській області, чемпіонка Європи з бодіфітнесу Вікторія Іванюк.

Почесна місія відкрити Перший відкритий Кубок Таврійського краю з бодібілдингу, дорослого та дитячого фітнесу дісталася заступнику міського голови Нової Каховки Олегу Тарабаці та депутату міської ради Сергію Хоменку. Вони побажали всім учасникам змагань волі до перемоги, своїх найкращих результатів та зізналися, що очікують яскравої боротьби. «Дякуємо всім, хто популяризує цей вид спорту. Дивлячись на цих чудових спортсменів, наші діти неодмінно оберуть здоровий спосіб життя. Маємо надію, що ці змагання стануть традиційними», – наголосив Сергій Хоменко.

У церемонії нагородження взяли участь й відомі спортсмени Нової Каховки – триразова  учасниця Олімпійських ігор з метання молоту Ірина Новожилова та чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор з цього ж виду спорту Гліб Піскунов. Всі учасники Відкритого кубку отримали грамоти, медалі та корисні подарунки. Щиро зичимо успіхів та перемог у майбутньому всім учасникам турніру!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.