На засіданні виконкому затвердили нові тарифи на воду.

24 квітня відбулося чергове засідання виконкому, на якому було переглянуто тарифи на водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Міський водоканал».

Згідно нових розрахунків вони будуть становити (за 1 кубічний метр): 7 грн 72 коп – за водопостачання та 15 грн 23 коп – за водовідведення (каналізацію).

Вони почнуть діяти з 15 травня поточного року.

Як повідомив директор КП Валерій Радованець, на сьогодні діючий тариф на водопостачання становить 6 грн 77 коп, на водовідведення – 12 грн 92 коп.

Однак станом на квітень 2018 року підприємство надало розрахунки, які свідчать про необхідність збільшення тарифу. Головною причиною є щомісячне зростання вартості електроенергії. Попередній раз тариф переглядався 15 квітня 2017 року.

Нині КП надало розрахунки, згідно з якими тариф на водопостачання має становити 7 грн 72 коп – на 95 коп вище попереднього тарифу, на водовідведення – 15 грн 23 коп – на 2 грн 31 коп більше. Загалом попередній тариф становив 19 грн 69 коп – пропонується 22 грн 95 коп. Перший заступник міського голови Леонід Чурсинов звернув увагу – розрахунки були зроблені на початок квітня, і вже сьогодні внаслідок чергового зростання вартості електроенергії вони не відповідають необхідному рівню. Тож у другій половині поточного року його знову доведеться переглядати.

Як зазначив міський голова Володимир Коваленко, зростання тарифу на воду не варто боятися мешканцям міста, які отримують субсидії, а таких в місті 15 тис домогосподарств.

Нагадаємо, що за водопостачання доведеться платити 7 грн 72 коп за куб, за каналізацію – 15 грн 23 коп.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.