В Новій Каховці провели семінар по виховній роботі серед молоді, яка мешкає в гуртожитках.

24 квітня на базі Новокаховського коледжу ТДАТУ відбулось засідання міського методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та вихователів гуртожитків.

Обговорювали нагальні питання, які турбують студентську молодь. Тема розмови: «Профілактика та попередження правопорушень серед студентської молоді, яка проживає в гуртожитку».

Привітала всіх учасників семінару заступник директора з виховної роботи коледжу Надія Потапова.

Вихователька гуртожитку Зінаїда Серебрякова презентувала проект вдосконалення гуртожитку закладу. На зустріч запросили і студентів. Своєчасним і актуальним був виступ студентки відділення правознавства Євгенії Надвернюк з науково-дослідницькою роботою «Ювенальна юстиція». Залучені до проведення заходу студенти коледжу показали свої знання та можливості у вирішенні складних ситуацій за допомогою інтерактивної гри та онлайн-анкетування.

Досвідом використання сучасних інформаційних технологій поділилася голова циклової комісії кураторів Олена Тайлакова. Важливу інформацію щодо можливостей співпраці в напрямку попередження насильства, торгівлі людьми, зокрема дітьми, надала керівник мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Оксана Михайленко.

Фахівці міського центру соціальних служб ознайомили присутніх із специфікою роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Особливу увагу представник служби у справах дітей  Олена Харченко звернула на значення роботи щодо попередження правопорушень із студентами, які проживають у гуртожитках.

І саме даний захід став позитивним результатом співпраці відповідних служб та відділів, що працюють в інтересах дітей і навчальних закладів.

За матеріалами Н. Потапової, Новокаховський коледж ТДАТУ

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.