Чергові перемоги новокаховського “Первоцвіту”.

20 квітня у Херсоні, в Палаці молоді і студентів, відбувся третій обласний фестиваль юних талантів «Зіркова веселка».

Дуже багато талановитих дітей щороку беруть участь у відбіркових турах , щоб потрапити на це свято.

Вихованці шкіл естетичного виховання Херсонської області демонструють свої творчі вміння під час конкурсних змагань, після чого кращі беруть участь у підсумковому заході – фестивалі.

Нову Каховку представив ансамбль танцю «Первоцвіт» (керівник Марина Ющенко) КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв». Юні танцюристи є переможцями багатьох обласних , всеукраїнських та міжнародних конкурсів. На фестивалі хореографічний ансамбль здобув звання Дипломанта, а керівник – Марина Ющенко отримала Подяку «За збереження і популяризація мистецьких традицій та участь у ІІІ обласному фестивалі юних талантів «Зіркова веселка».

Також 21 квітня у Каховці, на базі міського Палацу культури «Меліоратор», відбувся обласний конкурс хореографічних колективів «Весняний розмай» імені Тамари Ерліх. Школу мистецтв представив також хореографічний колектив «Первоцвіт», який виконав танцювальні номери «Сопілочка» та «Весняний настрій» у номінації – Folk dance, вікова категорія 9-13 років.

Новокаховські танцюристи отримали кубок та диплом ІІ ступеню за участь у обласному конкурсі хореографічних колективів імені Т.Ерліх.

Побажаємо юним митцям та керівнику високих результатів та нових злетів!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.