Учням Нової Каховки розповіли про можливості кар’єрного успіху на профорієнтаційному форумі.

Дані соціологічних досліджень свідчать про те, що кожен третій випускник школи обирає майбутню професію без урахування власних здібностей, і лише третина школярів цікавиться своїм професійним майбутнім.

З метою допомогти учням Нової Каховки пізнати різноманіття світу професій 26 квітня провели перший міський форум «Карєра успіху зі школи».

 З корисними порадами до учнівської молоді звернувся міський голова Володимир Коваленко. Він розповів про свій кар’єрний шлях, наголосив на свідомому виборі професії та ролі школи у ньому. Його підтримала директор Новокаховського техніко-економічного ліцею Тетяна Долецька, яка визначила місце профільного навчання на шляху опанування професією. Модератором форуму виступила провідний фахівець з профорієнтації міського центру зайнятості Ольга Гладченко.

Про можливості працевлаштування та професійного зростання в Новій Каховці присутнім розповіли заступник міського голови Володимир Сироватка та начальник відділу освіти Оксана Якубова. Викладач правових дисциплін університету «Україна» Сергій Шаверський навів статистику щодо якості освітніх знань, а представники батьківських комітетів поділилися досвідом щодо ролі батьків у формуванні особистості у дітей.

Розвіяти стереотипи та розкрити реальну картину кар’єрного зростання вдалося відомим фахівцям конкретних професійних секторів. Майбутніх спеціалістів в аграрній сфері запрошували на роботу керівник науково-дослідницької селекційної станції НАСКО Віктор Мужилко та представник компанії «Чумак». Широкі кар’єрні перспективи представили директори новокаховських банківських відділень. Хоча, політика кожної банківської установи дещо різниться, спільна проблема – неукомплектованість штату. Спеціалісти зізналися, що готові забезпечити роботою навіть без вищої освіти за умови її здобуття під час роботи в банку, пропонували стажування та навчання молодих спеціалістів. З багатопрофільністю юридичної освіти ознайомили учнів представники юридичної сфери.

Справжній ажіотаж у молоді викликало спілкування з бізнесменами в IT-сфері. Представили сучасне бачення на підприємництво засновник та співвласниця рекрутингової компанії «HR Partner Ukraine» Олександр Мішин і Юлія Вичужаніна. Їхнє гасло – працювати в сфері, яка тобі подобається. В подальшому необхідним буде лише знайти механізми застосування вмінь та навичок кожного. Також вони представили один з проектів своєї компанії.

Подібні форуми змушують учнівство вже зараз проектувати свій майбутній професійний шлях з врахуванням різноманітності думок та підходів, які лунають на профорієнтаційних заходах.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.