Новокаховська «Енергія» обіграла харківський «Металіст-1925».

У домашньому матчі «Енергія» виграла у харківського «Металіста-1925» з рахунком 1: 0 і повернулася на третє місце в групі «Б».

Єдиний гол на 11-й хвилині забив захисник новокаховчан Дмитро Махнєв.

Цей гол став закономірним результатом початку матчу, в якому гості тільки відбивалися від атак господарів поля без шансів вийти в результативну атаку.

У другій половині тайму гра вирівнялася і у «Металіста» було кілька шансів, щоб зрівняти рахунок. Однак тут зловив кураж Зелінський, який парирував удари Синиці, Краєва і Романова. Другий тайм пройшов при деякій територіальній перевазі гостей, яку вони так і не змогли реалізувати в гол.

Перемога «Енергії» 1-0 стала можливою завдяки тому, що сьогодні на полі наша команда була просто сильніше гостей. З 48 очками «Енергія» залишилася на третьому місці в Групі «Б», в той час, як і харків’яни залишилися другими з 60 очками.

Джерело: «Таврийские вести» / «НК Онлайн»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.