На весняну толоку новокаховчани вийшли всією громадою.

З 19 березня до 4 травня 2018 року на території Новокаховської міської ради проходить щорічна акція «За чисте довкілля».

В її рамках 5 квітня було проведено «чистий четвер»: від гілля і сміття прибрано територію берегової зони, очищено від піску та сміття міські вулиці, прибудинкові території. Прибрано власні та прилеглі території навчальних  закладів, очищено від сміття узбіччя під’їзних доріг до населених пунктів, території, прилеглі до залізничних колій на площі понад 25 тис м2.

19-20 квітня 2018 року за участю учнів та студентів навчальних закладів, працівників підприємств, установ та організацій було проведено день благоустрою: від гілля та сміття прибрано територію прилеглої лісосмуги та паркової зони, очищено від сміття міські вулиці, прибудинкові території, побілено бордюри та дерева. Висаджено 276 дерев  та 105 кущів. Прибрано прилеглі території садівничих товариств та гаражних кооперативів, власні та прилеглі території установ, організацій та підприємств.

До щорічної акції «За чисте довкілля» долучилися працівники підприємств, бюджетних установ, закладів освіти, студентство, учнівська молодь, громадські організації та мешканці міста – загалом 5 тис 215 осіб, в тому числі 2 тис 914 студентів та учнів міста.

Окрема подяка працівникам КП «НК Екосервіс», «Міський водоканал», «Новокаховське ШЕУ», «Новокаховське ЖЕУ», «Основа», головам та мешканцям ОСББ та ЖБК, представникам громадської організації учасників АТО «Біла стріла», студентам, учням та педагогічним колективам Новокаховського політехнічного коледжу Одеського Національного політехнічного університету (в.о. директора Л.В.Саврадим), Новокаховського професійного електротехнічного ліцею (директор О.В.Карпенкова), Державного ПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище» (директор М.М. Зальвовський), Новокаховського приладобудівного технікуму (директор Л.І.Глазунова), Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» (директор Г.І.Іванов), Державного навчального закладу «ПТУ №14 міста Нова Каховка» (директор І.В.Сердюк). Подяка учням та педагогічним колективам загальноосвітніх шкіл, які відповідально ставляться до виконання робіт з благоустрою та санітарного очищення міських територій.

Подяка небайдужим мешканцям міста за участь у заходах з весняного прибирання та благоустрою міста.

Керівництво міста, відділ комунального господарства.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.