Обрано новий склад Громадської ради.

25 квітня відбулись Установчі збори Громадської ради при виконкомі, на яких обрали склад консультативно-дорадчого органу четвертого скликання.

Головою Ради обрано Ларису Житченко (ГО «Міська рада ветеранів війни та праці»), її заступником – Віталія Задирка (ГО «За відродження Нової Каховки»), секретарем затвердили Віктора Васильєва (ГО «Федерація футболу міста Нова Каховка»).

Увійти до складу Ради побажали представники 39 громадських організацій та профспілок. Один претендент відмовився, тож в підсумку наступні два роки Громадська рада буде діяти у складі 38 членів. Розширили і кількість постійних комісій, яких відтепер буде 6.

Установчі збори також є першим засіданням оновленої Ради. Голова Громадської ради Лариса Житченко озвучила присутнім інформацію про результати діяльності за минулі два роки. Вона нагадала: орган народовладдя в місті сприяє участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Протягом 2016-17 років члени Громадської ради брали активну участь у міських заходах, благодійних акціях, сприяли продуктивній роботі медичних та освітніх закладів новокаховської громади, турбувалися про незабезпечені та маломобільні категорії населення, допомагали бійцям із зони АТО та їхнім родинам, здійснювали військово-патріотичну діяльність. Широка діяльність була розгорнута щодо перевірки дотримання правил ведення торгівлі та у сфері надання послуг. Громадська рада відреагувала на 31 конкретне звернення новокаховчан, жодне з яких не залишилось без уваги. Згідно плану роботи пройшло 11 засідань Громадської ради: вивчили стан та якість доріг, відповідність встановлення дорожніх знаків, світлофорів, пішохідних переходів для забезпечення безаварійності дорожнього руху та недопущення травмування пішоходів; вивчено стан та ефективність використання за призначенням спортивних споруд у місті, проведено благодійну акцію до дня захисту дітей «Напиши листа і допоможи воїну», вивчено питання доступності до освітніх та медичних закладів людей з обмеженими фізичними можливостями, роботу ФАПів та аптечних пунктів для мешканців сіл та селищ, вивчили організацію медичного забезпечення та укомплектованість медичними кадрами закладів освіти, культури та спорту та багато інших.

В результаті такої плідної роботи були розроблені рекомендації, які надавалися на розгляд міському голові Володимиру Коваленку. Результатом такого співробітництва став розгляд цілого ряду питань, піднятих головами громадських організацій, на сесії міської ради та виконавчого комітету, внаслідок чого внесено до програми капітальних ремонтів поліклінічне відділення №4 у Центральній Основі, внесено зміни до правил благоустрою території міста Нова Каховка, рішенням сесії виділено 0,5 ставки медпрацівника ДЮСШ, приведені в належний стан медичні кабінети у навчальних закладах, навчальні заклади забезпечені електроплитами і холодильниками.

Голова Громадської Ради Лариса Житченко висловила подяку активним громадським діячам міста за прояв бажання працювати на спільний розвиток новокаховської громади. Вона відмітила небайдужість міської влади, зокрема міського голови Володимира Коваленка, першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова, заступника міського голови Володимира Сироватка, керуючого справами виконкому Василя Акуленка, радників міського голови, депутатів міської ради, керівників відділів і служб міста.

Лариса Житченко надала рекомендації новим членам Громадської ради по вдосконаленню роботи та зазначила, що її члени вже внесли значний внесок у розвиток міста, проте ще є над чим працювати. 2 травня члени новообраної Громадської ради зібралися на засідання і обрали голів комісій та визначилися, в якій з комісій працюватиме кожен член Громадської Ради.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.