В Палаці культури відзначили кращих учнів громади.

Наша земля – багата на талановиту юнь. Нова Каховка – розмаїття молодих талантів.

Обдаровані юнаки і дівчата – це майбутнє нашої країни, її надія і гордість. 4 травня в Новій Каховці відбулося щорічне міське свято «Обдарованість». 

Цей захід став традиційним для мешканців міста. Вже понад 10 років відзначаються кращі школярі, які показали високий рівень знань, учні, які прославили своїми перемогами рідну школу, рідне місто, Херсонщину й Україну. Вони – призери й переможці обласних і всеукраїнських предметних олімпіад, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. Сьогодні вони стоять на порозі дорослого життя. І вже зовсім скоро випускники стануть студентами, а шкільне життя лише згадуватимуть.

Цьогоріч кращих обирали у 5 номінаціях. Найбільш активних і яскравих – у категорії «Кращий випускник року» (27 номінантів). Переможці олімпіад і інтелектуальних змагань отримали нагороди у номінації «Інтелект року» (17 учнів). Учасників і переможців обласних і всеукраїнських мистецьких фестивалів нагородили статуетками в номінації «Талант року» (17 номінантів). Зірки спортивних майданчиків заслужено пишатимуться нагородами «Спортивна гордість» (22 учасника). Символ свята – «Ніку» – вручили і 11-ьом наставникам. Тим, хто взяв на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарування, плекати надію України.

Підводити підсумки і нагородити переможців запросили міського голову Володимира Коваленка, під патронатом якого проходить свято. Він відзначив, що його переповнює гордість за майбутнє нашої громади. Мер подякував учнівській еліті міста та всім вчителям, які завжди підтримують починання своїх вихованців. Він висловив щиру надію, що наші таланти прославлятимуть наш край у всіх куточках України. Відповідно до номінацій талановиту юнь нагороджували й інші почесні гості: радник міського голови Вадим Мерзлов, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталя Таран, начальник відділу культури і туризму Наталя Зарудна, головна освітянка міста Оксана Якубова. Депутати міської ради Лілія Микитенко, яка сама є директором школи, а також Віталій Перетятько від активної частини депутатського корпусу та міського голови підготували особливий подарунок для учителів – грошову премію як відзнаку кропіткої праці та вдячність за наставництво.

Гучними оплесками зустрічали переможців з глядацької зали. А запальними танцями та майстерним співом зі сцени Палацу культури номінантів вітали творчі хореографічні та вокальні  шкільні колективи: оркестр народних інструментів ЗОШ №10, хореографічний ансамбль «Подоляночка», ансамбль сучасної хореографії «Божа коровка» та інші. На яскравій ноті завершили свято зразковий хореографічний колектив «Ручеек» та вихованка Будинку дитячої творчості Анастасія Щербань.

Всім переможцям та лауреатам бажаємо нових злетів, нових звершень! Бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.