«Богатирські ігри» в Новій Каховці.

В місті стартував Чемпіонат України з силового екстриму та богатирської тяги.

Чемпіонат України є найвідповідальнішим стартом року для стронгменів. Участь у ньому визначає склад збірної України, та склад учасників комерційних турнірів, матчевих зустрічей, показових виступів у 2018 році. 

Змагання проходять за підтримки міського голови Володимира Коваленка, громадської організації «Спортивний клуб «К-2», Благодійного фонду Ігоря Колихаєва, міського відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. За повідомленням президента Федерації силового екстриму України Валерія Газаєва призовий фонд чемпіонату складає 13 600 грн. Загалом змагання триватимуть близько 8 годин, в них візьмуть участь близько 40 спортсменів у 4 вагових категоріях. В кожній категорії кращих визначатимуть кваліфіковані судді за результатами 5 вправ, серед яких богатирська тяга, «прогулянка фермера», «лог ліфт», «дамбл» та інші.

Першими змагатися вийшли жінки до 80 кг (5 учасниць) та чоловіки до 90 кг (10 учасників). За перший час змагань спортсмени вже встигли встановити рекорди України. Важковаговики вийдуть на арену після 14-00.

Протягом усього заходу гості заходу забезпечені зонами фудкорту, сувенірною продукцією та розвагами для дітлахів. Також всіх спортсменів підтримують місцеві творчі та спортивні колективи. Запрошуються всі бажаючі! Вхід вільний.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.