Депутати Нової Каховки та соцпрацівники привітали учасників Другої світової війни.

Наближається святкування Дня Перемоги. Дня який має велике значення не тільки для старшого покоління, але й для сучасного суспільства.

9 травня 1945 року увійшло в історію, як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті, в якій брали участь наші діди, прадіди, батьки та матері.

У багатьох українців є родичі та близькі, які загинули під час Другої світової війни. Практично кожна сім’я зазанала втрат. Більшість знають про життя своїх близьких та родичів під час воєнного лихоліття з розповідей, родинних архівів.

У Новій Каховці є люди, які брали безпосередню участь у бойових діях тієї далекої та жорсткої війни, які пройшли усі тяжкі випробування і попри все вижили. Ми у неоплаченному боргу перед ветеранами. Треба згадувати про них завжди, не лише в день свята, оточувати їх турботою і увагою.

З метою соціальної підтримки ветеранів, за ініціативи міського голови Володимира Коваленка та депутатів Новокаховської міської ради, було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги особам, які брали безпосередню участь в бойових діях Другої світової війни. Тож у передсвяття мер Володимир Коваленко, секретар міської ради Олександр Лук’яненко, радник міського голови Юрій Кобцов, начальник оргвідділу Роман Пашкевич, небайдужі депутати – Олена Михайлова, Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв, Сергій Хоменко, Олександр Курдов, Наталія Марченко, Сергій Євстратов, Сергій Сліпий, Павло Розломій, разом зі спеціалістами управління праці й соціального захисту населення щиро привітали ветеранів з Днем Перемоги, побажали міцного здоров’я та висловили глибоку шану й подяку за мужність, проявлені в тяжкі роки війни.

Активну участь у привітанні ветеранів також взяли: представник ГО “Оберіг” Андрій Федоренко та помічник-консультант депутата міської ради Юрія Власова Дмитро Бараній. Окрім грошової допомоги ветеранів вітали з квітами та смачними подарунками. Загалом допомогу отримали 62 ветерани.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.