Молодим студентам Нової Каховки відкривають нові можливості.

АРР ТОТГ в особі директора Павла Ярмія зібрало майбутніх підприємців на тренінг-семінар по фандрейзингу.

Для західних фахівців це звичайна процедура — фонди оголошують конкурси, переможці конкурсів отримують гранти.

Але в Україні це явище знайшло розповсюдження нещодавно.

Якщо казати простими словами, фандрейзинг – пошук ресурсів для реалізації проектів. Або як каже лектор Руслан Краплич, який проводив семінар, це залучення коштів «на добрі справи». Важливим є і переконання потенційних донорів у важливості і необхідності такої діяльності.

Протягом 7-8 травня зацікавлені молоді особи мали можливість ознайомитися з головними принципами і завданнями фандрейзингу, методами організації пошуку ресурсів, джерелами залучення коштів, загальною стратегію та багато іншого. Руслан Краплич – керівник власної Академії фандрейзингу. Працював у проектах ООН, Альянсі Партнерства Каунтерпарт, Українській освітній програмі ринкових реформ, Програмі «Партнерство за прозоре суспільство» АМР США.

В доступній манері лектор розповів про психологію грошей, дав основи розуміння поводження з коштами, провів паралелі з мистецтвом та буденним життям. Тренінг відмічений значною частиною інтерактивності, що розслабляє, знайомить учасників, сприяє навчанню, та ще й дозволяє подивитися на перспективи зовсім з іншого боку. За словами Руслана Краплича перше і головне правило фандрейзингу: «Пізно розповідати які ми хороші, коли нам потрібні гроші». В ході навчань учасники навчилися описувати проблеми. Поставили досяжні цілі майбутніх проектів. Ознайомилися з тим, як діє теорія результатів на практиці. У театралізований спосіб визначили головні завдання, які варто ставити у проектному менеджменті. І все це на початковому курсі комунікації.

Залишається сподіватися, що молоді амбіціозні люди в результаті навчань та попередніх консультацій об’єднаються в ініціативни групи та розпочнуть реалізацію своїх проектів на користь новокаховської громади.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.