У Територіальному центрі влаштували свято для ветеранів війни та праці.

Сторінки пам’яті про захисників нашої країни – батьків, дідів, праотців – гортали 7 травня у Новій Каховці. Ніхто не ставить під сумнів подвиги та звитяги цих мужніх людей.

Дехто з них – безпосередні учасники трагічних подій, дехто – свідкі історії. З наближенням Дня пам’яті та Дня перемоги Територіальний центр соціального обслуговування влаштував святковий захід для ветеранів війни та праці міста. Такі зустрічі – чи не єдина можливість зібратися разом та згадати тих, хто вже у кращому світі. В Новій Каховці залишився 61 ветеран, проте з кожним роком їх стає все менше. Тому важлива кожна справа, кожен крок назустріч цим людям.

Особисто привітав поважних чоловіків і жінок міський голова Володимир Коваленко. Він запевнив, що міська влада завжди турбуватиметься про ветеранів та запросив присутніх відвідати міські заходи, що проходитимуть у місті впродовж наступних діб. Разом з директором Терцентру Людмилою Логвіновою та головою Ради ветеранів війни та праці Дмитром Папушею міський голова привітав з прийдешніми святами. Володимир Коваленко відзначив, що внесок людей, які захищали рідну землю від загарбників по-справжньому історичний. Він акцентував на важливості подібних заходів, адже «вічне не може бути забутим». Ветерани війни відмітили відкритість мера, зізналися, що Нова Каховка – одне з небагатьох міст, де їм віддають стільки поваги.

Вітали старше покоління юні зірочки Нової Каховки – вихованці Будинку дитячої творчості (керівник Ірина Лісовська) – учні загальноосвітніх навчальних закладів. Протягом години з вікон Терцентру на вулицю Історичну доносилося відлуння сумних балад, запальних танців та гомін ветеранів. Вони зі сльозами на очах згадували членів сімейства та своїх товаришів. Ті, хто міг дотягнутися до молодих талантів – заключали в свої обійми, інші – аплодували з щирими усмішками на вустах. Під завісу вечора лтініх людей очікувала смачна вечеря та солодощі від міського голови і БФ «Нова Каховка».

Працівники територіального центру висловлюють подяку за допомогу у організації та проведенні свята міському голові Володимиру Коваленку, Благодійному фонду «Нова Каховка» (Олена Ходорковська, Наталія Безп’ята), Будинку дитячої творчості, учням освітніх закладів міста.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.