Громада міста вшанувала загиблих у Другій світовій війні.

По закінченню урочистостей на головній площі новокаховчани та гості  міста вирушили до Парку слави, де вшанували пам’ять синів та дочок нашого народу під час щорічного мітингу.

Перед Вічним вогнем та могилами невідомих солдат голову схиляли від мала до велика. Згадували відчайдушні звитяги та прояви героїзму захисників нашої землі під гаслом «Пам’ять повертає в незабутнє». Адже алеї парку – не лише місце для прогулянок та відпочинку. Саме цього дня, 9 травня, вони перетворюються на провідні стежки до розуміння величі подвигу українського народу.

З роздумами про святість перемоги над нацизмом слово взяв міський голова Володимир Коваленко. «У цьому місті зібралося все – і безглуздя війни, і велич людського подвигу», – розпочав мер. Він акцентував на тому, що кожен з нас цього дня має замислитися над цінністю життя. Секретар Новокаховської єпархії протоїєрей Миколай, звертаючись до присутніх, зазначив: «Щаслива та людина, яка  не бачила війни. Ми згадуємо тих, кого воназабрала. В цьому місці ми знаходимося один на один з тими, хто поклав життя на вівтар миру і спокою. Тут ми згадуємо про те, чого не можна забути».

Опісля всі бажаючи поклали квіти до Вічного вогню та з великою шаною приклали коліна до священної землі. По закінченню церемонії ведучі оголосили про початок роботи польової кухні біля Літнього театру, куди вирушили мешканці Нової Каховки.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.