До Дня пам’яті і примирення – 8 травня (урочистості в міському Палаці культури) | ВІДЕО.

Восьмого травня  у всьому світі відзначили День пам’яті та примирення.

В Новій Каховці, як і по всій Україні, 8 травня згадали пекельні дні 1939 – 1945 років.

Дорогою була ціна перемоги в тій кривавій війні – трагічні події війни все ще переслідують ночами, а спогади про непоправні втрати завдають болю.

Особливо тим людям, які пройшли всі кола Другої світової війни. У всіх тих, хто вижив, та тих, хто вже не може говорити про себе. Це були хоробрі чоловіки, відчайдушні жінки, літні люди і … маленькі діти.

Глибоку шану та повагу ветеранам війни міста віддали у Палаці культури. В залі були присутні учасники війни, ветерани, керівництво міста, депутати міської ради, керівники та працівники  установ  та організацій, працівники міської ради і виконкому, студентська і учнівська молодь, голови громадських організацій. До громади міста з нагоди Дня пам’яті і примирення звернувся міський голова Володимир Коваленко.

Хвилиною мовчання  новокаховчани вшанували загиблих в роки Другої Світової війни, від імені громади міста вінок пам’яті до пам’ятника загиблим поклала студентська молодь.

Зі сцени лунали пісні воєнних років і сучасні, одні з них  повертали у трагічні воєнні події, інші  нагадували про сьогодення, і дарували надію на мирне, щасливе майбутнє сучасної України.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.