​Урочистості до Дня Перемоги тривають.

З нагоди святкування 73-ої річниці перемоги у Другій світовій війні на центральній площі міста розгорнулася справжня творча феєрія.

До загальних привітань долучилося учнівство та студентство Нової Каховки.

Молодь відповідально віднеслася до такої поважної місії, заздалегідь підготувавши яскраві і масштабні номери. Співом та танцями студенти віддавали шану ветеранам. Вітали учасників бойових дій оберемками квітів та щирими посмішками. Участь в урочистій ході та привітаннях взяли всі виші міста.

З трибуни до присутніх звернувся міський голова Володимир Коваленко, який запевнив наших праотців, що теперішні покоління пам’ятають про їхні звитяги. Він відмітив, що з 15 тисяч ветеранів в місті залишився лише 61. «Шестеро з них здатні вийти з квартири, для інших піднятися з ліжка та дістатися кухні – подвиг», – тривожно повідомив мер. Звертаючись до громади міський голова риторично запитував: «8 млн українців полягло під час Другої світової війни. Яку ще плату ми маємо заплатити для убезпечення себе від війни?».

Віддали належне героям війни і їхні побратими – учасник бойових дій в Іраку, Югославії, Придністров’ї, Донбасі, голова ГО воїнів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков та учасник визволення України, підполковник у відставці Степан Міненко. Думку молоді озвучила студентка Новокаховського політехнічного коледжу, переможниця фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг» Маргарита Муковська. Славили ветеранів й інші почесні гості: протоієрей Миколай, військовий комісар Нової Каховки Дмитро Самойлов.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.