Ізраїль переміг на Євробаченні. Україна – сімнадцята

Представниця Ізраїлю, співачка Нетта стала переможницею цьогорічного конкурсу «Євробачення».

Вона набрала 529 балів за результатом голосування.

Український виконавець Melovin набрав 130 балів, посівши 17 місце.

Загалом виступили 26 виконавців. Двадцять з них вибороли це право у півфіналах. П’ятеро учасників від країн-засновниць конкурсу – Німеччини, Франції, Італії, Іспанії та Великої Британії – потрапили до фіналу автоматично. Переможця обирали за результатами голосування телеглядачів і національних журі.

Слід відзначити, що український виконавець посів 7 місце по результатам голосування глядачів, а журі українця не оцінило – 26 позиція. Підсмкове місце – 17-е. До топ-5 переможців «Євробачення-2018», окрім Ізраїлю увійшли: запальний Кіпр, фаворит журі Австрія, лірична Німеччина та зворушлива Італія.

Але й не обійшлося без інцидентів. Під час виступу представниці від Британії невідомий вискочив на сцену, забрав у співачки мікрофон. Чоловік встигнув у нього крикнути: «Нацисти в засобах масової інформації Великої Британії, ми вимагаємо свободи». Його швидко схопила охорона. Співачка продовжила виступ, коли їй дали другий мікрофон. Європейський телерадіомовний союз заявив, що чоловік наразі перебуває під вартою у поліції.

Джерело: «BBC Україна»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.