Обережно, шахраї!

Новокаховський відділ поліції повідомляє про зростання випадків шахрайських дій у місті.

Також в Новій Каховці продовжують діяти крадії та «металісти».

Така інформація міститься у щотижневому зведенні прес-центру відділу.

7 травня надійшла заява з м. Таврійськ про те, що на стаціонарний телефон заявниці зателефонувала невідома особа чоловічої статі, яка представилась співробітником прокуратури. Він повідомив, що син заявниці побив малолітню дівчинку, якій на даний момент проводять операцію в лікарні та вимагав грошові кошти, але суми не зазначив. Під час телефонної розмови зі злочинцем заявниця поклала слухавку та зателефонувала до свого сина, де останній повідомив їй, що з ним все гаразд. На щастя, заявниця ніяких коштів нікому не перерахувала. Таку ж історію шахраї розповіли й іншій мешканці Таврійська, однак попросили 3 тисячі доларів США. Мудра жінка також не дала себе обдурити та звернулася до органів поліції.

8 травня надійшло чотири однотипних повідомлення по телефону до районного управління про те, що невідомі особи телефонували на робочий телефон потенційних жертв, казали, що родичі затримані поліцією та вимагали гроші за «врегулювання ситуації». В результаті всі громадяни звернулися до поліції та зберегли свої кошти. Однак 11 та 12 травня з подібними вимогами вдалося обдурити літніх жінок, які віддали шахраям 5 800 грн та 400 долларів.

Головне управління Нацполіції в Херсонській області застерігає мешканців Нової Каховки – в місті триває серія шахрайств. Не піддавайтесь провокаціям! Якщо вам телефонують з вимогою передати чи перерахувати кошти невідомим особам під приводом біди у вашій родині – одразу перевіряйте, чи відповідає інформація дійсності. Органи поліції не можуть вимагати гроші! Будьте обачні!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.