Міський голова привітав переможців всесвітньої шкільної Гімназіади.

Чемпіонів всесвітньої Гімназіади привітали вдома, в Новій Каховці. Всього у складі Національної збірної в Марокко (Північна Африка) було 122 юних спортсмени, 2 з них представляли Херсонщину, а саме Нову Каховку.

Це шістнадцятирічна Марія Горєлова (тренер Ігор Коротун) – вихованиця ДЮСШ новокаховського відділу освіти та учень ЗОШ № 1 Данило Федоров (тренер – Владислав Піскунов).

Марія виграла змагання зі стрибків у довжину з результатом 5, 85 м, а Данило став кращим у метанні молота. Його ліпша спроба – 72, 38 м. Як ми повідомляли раніше, Україна посіла 1 загальнокомандне місце, виборов 34 «золоті» нагороди.

За успіхами молодих атлетів давно слідкує новокаховський відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Наталія Таран) та міський голова Володимир Коваленко, який особисто вирішив привітати нових зірок стадіонів. Юним даруванням вручили квіти, м’які іграшки, солодкі презенти. Але налягати на вуглеводи юнаки не стали, адже попереду – відбір на Чемпіонат Європи. Право представляти Україну на чергових міжнародних змаганнях знову потрібно заслужити – підтвердити свій статуc на Чемпіонаті України, який відбудеться у Луцьку.

Юні атлети розказали про свій шлях становлення у професійному спорті, відзначили значну роль своїх кураторів, поділилися враженнями від екзотичного Марокко, організації Гімназіади. Розповідали й про особисте – сім’ю, друзів, світогляд. Під час бесіди з мером тренери молоді висловили побажання на покращення умов для тренування. Міський голова пообіцяв, що спортсмени такого рівня матимуть умови відповідні їхньому статусу. Також Данила Федорова запевнили, що потрібно внести клопотання на призначення стипендії для новоспеченого чемпіона. Марія грошову допомогу вже отримує.

Звертаючись до молодих чемпіонів Володимир Коваленко наголосив, що вони справжня гордість міста. Він упевнений, що їх чекає велика спортивна кар’єра. Наприкінці зустрічі міський голова зауважив, що через багато років вони стануть першими особами спортивного небосхилу України. Однак нагадав талановитим спортсменам, що ніколи не слід забувати про своє рідне місто, звідки йде їхнє коріння.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.