В Новій Каховці представили сучасний профорієнтаційний проект «ПрофіКемп».

17 травня у Новій Каховці стартував профорієнтаційний проект для учнівської молоді «ПрофіКемп». Проект пов’язаний з розвитком туризму.

Інновація, що розроблена Херсонським обласним центром зайнятості та обласною бібліотекою для дітей імені Дніпрової Чайки, одночасно втілюється у Херсонській, Львівській, Рівненських областях та на Закарпатті.

Одними з організаторів виступив також Департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної держадміністрації.

Урочистий старт «ПрофіКемпу» дали у Палаці культури Нової Каховки. Представили проект заступник голови ХОДА Вадим Чабан, начальник управління міжнародного співробітництва Державної служби зайнятості Святослав Лешик, заступник начальника управління профорієнтації Державної служби зайнятості Інна Бондіні, Генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко, директор Херсонського обласного Центру зайнятості Євгеній Єрашов, директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки Анна Бардашевська та міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. Звертаючись до молоді, організатори проекту наголошували на важливості вибору майбутньої професії, розповідали про переваги «ПрофіКемпу». Алла Гордієнко повідомила, що програма вже була представлена на міжнародній конференції у Відні, а також в ці дні її пропонують до розгляду у Парижі.

Гості Нової Каховки взяли участь у заходах, присвячених Дню вишиванки, які відбувались у місті. Після святкової ходи у вишитих сорочках гості міста вирушили на прес-конференцію, де оголосили завдання, які ставлять перед собою організатори проекту. Так, стало зрозумілим, що «ПрофіКемп» триватиме протягом 2018 – 2019 років. Він орієнтований на привернення уваги молоді до туризму, як одного з важливих чинників економічного та соціального розвитку регіону. Незвичайність роботи в тому, що організатори виходять за межі однієї області і втілюють міжобласний проект із залученням партнерських організацій у інших регіонах України. У перспективі, якщо досвід організації «ПрофіКемпу» буде вдалим, його запропонують для втілення на загальнодержавному рівні.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.