Кінопалац «Юність» відчинив двері нового залу для глядачів.

Поринути у світ кіно пропонують мешканцям Нової Каховки.

В кінотеатрі «Юність» презентували малий глядацький зал, у якому завершилась реконструкція. Довгоочікуване відкриття планувалося в квітні, однак офіційну церемонію провели сьогодні, 18 травня. Честь відкрити зал та перерізати червону стрічку надали міському голові Володимиру Коваленку. З щирими привітаннями до гостей звернулася директор «Юності» Галина Гірна, яка запросила відвідувачів до оновленої зали на демонстрацію відеороликів.

Як повідомив адміністратор закладу Артур Довгань в залі встановили великий екран з 3D-обладнанням, сучасну акустичну систему та новенькі сидіння. Всього в залі 94 місця. Адміністратор пишається і новою комплектацією. «Ми придбали нові окуляри для перегляду. В них картинка яскравіша, самі вони значно легші», – розповідає він. Розпорядник кінотеатру відмічає, що з функціонуванням другої зали зросте й кількість кінострічок, які переглядатимуть новокаховчани. «Ми брали три фільми на тиждень, тепер плануємо показувати до п’яти-шести», – поділився Артур Довгань. Зазначається, що зросте й кількість сеансів. В перспективі – 6 щоденних показів.

Прем’єрний показ в оновленому залі відбудеться цього ж дня. Глядачі зможуть вирушити у пригоди з супергероєм коміксів Марвел Дедпулом. Ціна квитка у перший тиждень складатиме 80 грн, надалі – опуститься до 70 грн.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.